Presunúť na hlavný obsah

Dokáže krvná skupina predurčovať našu budúcnosť? Vraj nás ovplyvňuje celý život v značnej miere

Zdravie

Japonci jej veria oveľa viac ako horoskopom. Tvrdia, že ovplyvňuje náš charakter, povahové črty, temperament, ale aj budúcnosť. Krvná skupina je pre nich aspekt, ktorý považujú vrámci smerovania vlastného života za jeden z najdôležitejších.

Hoci sa to niekomu môže zdať ako nezmysel, Japonci skutočne veria tomu, že naša krvná skupina vo veľkej miere predurčuje aj našu budúcnosť a to kam v živote smerujeme. Pozrite sa spolu s nami, čo o vás hovorí tá vaša.

Skupina A

Áčko sa v našej zemepisnej šírke vyskytuje asi najčastejšie. Jej nositelia sú mimoriadne starostliví, niekedy až veľmi, radia sa do kategórie empatických a citlivých ľudí, avšak so sklonom k puntičkárstvu. Môžu byť dokonca prehnane úzkostliví. Ide však o tímových hráčov, ktorí majú v sebe veľkú dávku trpezlivosti. Uplatnia sa v právnej oblasti, sú z nich skvelí sudcovia, keďže im nechýba zmysle pre spavodlivosť. 

Prečítajte si: Zamerané na pás a boky: Kombinácia zmeny jedálnička a cielených cvikov vám pomôže dostať tieto partie do TOP formy

V živote sa snažia napredovať, no nikdy pri vlastnej realizácii nenechajú nikoho v štichu. Nemusia však príliš, keď sa niečo vymyká z ich plánov. Snažia sa mať všetko nalinkované a vtedy sa im aj naozaj darí. 

Skupina 0

Ľudia s nulkou sa vyznačujú zvedavosťou a veľkou dobrosrdečnosťou. Bývajú veľkorysí, no zároveň aj mimoriadne tvrdohlaví. Nechýba im veľká dávka súťaživosti, odhodlania, radi sa predvádzajú možno aj preto bývajú skvelými politikmi, obchodníkmi. Je pre nich však náročné nájsť si priateľov.

Chýba im v istom zmysle pochopenie vcítiť sa do problémov iných. Preto majú okolo seba kopec známych, no o skutočných priateľoch možno len diskutovať. Vedia to o sebe a snažia sa s touto svojou črtou aj pracovať. 

Skupina B

Jedinci s béčkom sú veselí, extrovertní, nespútaní, vtipní, zábavní, ale aj egoistickí, zároveň individualistickí a sebeckí. Ide o akýsi koktejl vlastností, ktoré ich definujú. Radi sa predvádzajú, musia byť vždy stredobodom pozornosti a nechýba im veľká dávka kreativity.

Neprehliadnite: Najčastejšie problémy s chudnutím: Čím skôr ich spoznáte, tým skôr dosiahnete vytúženú postavu

Vždy hovoria veci tak ako ich cítia, sú hrdí na svoje názory. Majú v tom, čo chcú v živote dosiahnuť naozaj jasno. Môžu byť úspešní žurnalisti, policajti, umelci. 

Skupina AB

Krvná skupina AB charakterizuje umelecky zameraných, tak trochu tajuplných ľudí. Často sa správajú záhadne a nevyspytateľne, preto len málokto vie, čo od nich môže naozaj očakávať.

Zaujímajú sa o ezoteriku, tajomno, fascinuje ich možnosť predvídania budúcnosti a tejto oblasti sa sami vo voľnom čase aj venujú. Darí sa im na pozíciách umelcov, výtvarníkov, či dokonca policajných vyjednávačov.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe