Presunúť na hlavný obsah

Letné trendy Francúzok, ktoré si zamilujete: Slamený klobúk, či taška alebo ľanové kimono, v tom všetkom očaríte

Móda

Francúzky to skrátka s módou vedia. Sú elegantné, vždy štýlové a chic. Inšpirujte sa ich tipmi na leto, v ktorých nielen zažiarite, ale budete sa cítiť aj sebavedome a pohodlne.

Tieto ženy to jednoducho v oblasti fashion vedia. Vo všetkých ohľadoch. Vždy sú elegantné, štýlové, chic a naozaj im to pristane. Presne vedia, čo si na seba vziať, aby podčiarkli svoju výnimočnosť a jedinečnosť. Pokiaľ chcete aj vy v lete upútať, inšpirujte sa ich tipmi, po čom určite siahnuť. Takto budete určite za hviezdu. Niekedy totiž aj jednoduché doplnky, ktoré možno považovať za klasiku, dokážu malé zázraky.

Slamená taška

Slamená taška je absolútny must - have na leto. Nesmrteľný kúsok, ktorý nikdy nesklame a je skutočne variabilný si rozhodne zaobstarajte. Skvele bude vyzerať k jeansom, šatám, šortkám. Je len na vás po akej veľkosti siahnete. Rovnako sa nosia mini verzie kabeliek, či oversize tašky.

Kto všetko si nenechal ujsť prehliadku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silno ženská Karolína Chomisteková

Slamený klobúk

Ženy, ktoré milujú klobúky si toto leto prídu na svoje. Nadčasová silueta a klasický strih sa hodia ku všetkému, čiže jeden základný kúsok v tomto štýle treba mať. Nosiť sa však budú všetky veľkosti slamených klobúkov, s rôznymi aplikáciami, či v minimalistických verziách.

Navyše takto chránite aj svoju tvár, vlasy a hlavu pred ostrými slnečnými lúčmi. No a krásne sa viete pri klobúku vyhrať aj s vlasovými stylingami, prípadne poslúži aj na okamihy bad hair day!

Ľanové kimono, či oversize košeľa

Ľan je v lete veľmi obľúbený. Poholnosť, ležérnosť a skvelá variabilita tohto materiálu ho definujú ako jeden z najžiadanejších na horúce letné dni. To, čo vás nikdy nesklame je biele kimono, či oversize košeľa z ľanu. Ak máte peknú postavu, pre vás je kimono ideálnejšie, keďže sa uväzuje okolo pása a vynikne tak váš driek. Ženy s krivkami, by mali siahnuť skôr po oversize košeliach.

Prečítajte si: MBPFW FW 2022: Pavol Dendis v kolekcii Burning Heart zmenil náladu, playlist a farebnú schému

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe