Presunúť na hlavný obsah

Say Goodbye: Skinny jeansy striedajú široké, treba ich však kombinovať inak, ako sme zvyknuté

Móda

Ultra slim jeansy vo veľkom striedajú široké a voľné strihy, ktoré poznáme zo 70. rokov. Stávajú sa nielen populárnymi, ale ženy ich milujú aj pre pocit pohodlia. Viete však, ako ich nosiť?

Rafinovanosť a retro šmrnc

Široké a voľné jeansy sa vracajú na módnu scénu vo veľkom. Áno mali sme ich v šatníkoch v 70. rokoch, minulú sezónu a teraz to nebude inak. Navyše, hodia sa takmer každej žene. Vrámci svojej figúry len regulujte výšku pása s tým, na čo chcete upriamiť pozornosť.

Prečítajte si: MBPFW FW 2022: Pavol Dendis v kolekcii Burning Heart zmenil náladu, playlist a farebnú schému

Pokiaľ ich skombinujete s crop - topom, docielite svieži, rafinovaný styling s retro šmrncom. 

Hra s dĺžkou

Absolútnou klasikou je kombinácia s koženou bundou a bielym tričkom. Týmto nikdy neurobíte krok vedľa. Či máte 20 alebo 40, vždy budete chic. Keď ste však nižšia, určite pri takomto looku siahnite po podpätkoch, či vysokej platforme na topánkach.

Vyhnete sa tak tomu, že by ste pôsobili zbytočne robustne. Siahnuť môžete aj po jeansoch s dĺžkou až po okraj topánky. Tak sa silueta krásne opticky predĺži.

Horúci trend na každodenné nosenie

Širokým jeansom, mimoriadne pristanú crop - topy, hodvábne blúzky s hlbším výstrihom, pulóvre, no v neposlednom rade aj obľúbené oversize strihy. Skvele budete vyzerať aj v monochromatickom outfite, ktorý podčiarkne eleganciu.

Kto všetko si nenechal ujsť prehliadku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silno ženská Karolína Chomisteková

Snažte sa nechať vyniknúť oblasť drieku, pokiaľ vám to postava dovoľuje. Takto vlastne ľahko dokážete vždy sústrediť pozornosť na časti tela, ktoré chcete vyzdvihnúť.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe