Presunúť na hlavný obsah

Kráľovná plastických operácií. Známa celebrita ich mala podľa odborníkov absolvovať desiatky

Zahraničné celebrity

Život v žiari reflektorov so sebou prináša mnoho výhod, ale aj nevýhod. Na tenkej hranici sa pohybuje aj starostlivosť o zovňajšok, ktorá sa celebritám často vymkne z rúk. Dôkazom toho je jedna z členiek klanu Kardashian, Khloé, ktorá vyzerá na nepoznanie.

Meno Khloé Kardashian nie je pre dnešnú generáciu žiadnou neznámou. Sestra Kim, ktorá je považovaná za jednu zo šoubiznisových ikon, sa stala slávnou tak, ako celý klan. V prvom rade jej v tom pomohla rodinná šou Keeping Up With the Kardashians, ktorá dôsledne mapovala život bohatej rodiny. Spory, hádky medzi sestrami, nevery partnerov či dokonca pôrod priamo pred kamerami - to všetko je len zlomok toho, čo mali diváci možnosť na televíznych obrazovkách odpozorovať. 

Prečítajte si: Najbizarnejší vzťah Hollywoodu. Športovec má deti s inými, Kardashianka pri ňom aj tak ostáva

Zo škaredého káčatka labuť 

Tak, ako každá jedna zo sestier, aj Khloé sa popri šou pustila do vlastného biznisu. Ešte predtým, než sa stali Kardashianky slávnymi, mali vlastný obchod s oblečením. V tomto duchu pokračuje Khloé aj ďalej a momentálne je spoluvlastníčkou značky Good American, ktorá sa zameriava na kúsky z džínsových materiálov. Najväčšie zisky má však nepochybne zo sociálnej sieti Instagram, kde ju k dnešnému dňu sleduje viac ako 225 miliónov ľudí. 

To znamená, že si za jeden odpromovaný post (pozn. redaktora, fotografiu, na ktorej drží/ odporúča ľubovoľný produkt) môže vypýtať až neuveriteľný milión dolárov. Jej dosahy sú totiž omnoho účinnejšie než reklama v televízii či v novinách. Aj kvôli tomu sa bohatstvo Kardashianiek násobí bleskovou rýchlosťou. 

Ešte predtým, než sa stala hviezdou sociálnych sietí - a v podstate aj šoubiznisového sveta, kde je meno Kardashian priepustkou do všetkých VIP zón, však Khloé drasticky zmenila svoj imidž. Zo začiatku totiž nespĺňala ideály krásy, a tak sa rozhodla prírode dopomôcť estetickými zákrokmi a plastickými operáciami . Zdá sa však, že to už prehnala. Dnes totiž vyzerá na nespoznanie.

Mohlo by vás zaujímať: Deň najmladšej členky klanu Kardashian. Miliardárka Kylie Jenner zarába aj tým, že sa oblieka

Nevie sa zastaviť? 

Po dlhšom čase Khloé priznala to, čo je každému jasné - a že jej tvár sa nemenila prirodzene vekom. „Mám jednu plastiku nosa. Na botox moja tvár reagovala zle,'' prezradila v jednej z posledných častí televíznej šou.

„Určite podstúpila úpravy v podobe výplní v línii jej čeľuste, výplň líc, zvýraznenie lícnych kostí, výplň brady a výplň pier,'' myslí si doktor Arash Moradzadeh, jeden z najprestížnejších plastických chirurgov v Beverly Hills. Podľa jeho názoru podstúpila Khloé aj odstránenie tuku. Jedno je jasné - všetky tieto procedúry sa nemohli aplikovať jednak naraz a jednak potrebovali niekoľko sedení. Vzhľadom na to je vysoko pravdepodobné, že Kardashianka podstúpila približne 30 zákrokov. 

Zdá sa, že s nimi ani nekončí. Na každej novej fotografii totiž vyzerá o čosi inak - aj keď je pravdou, že veľkú úlohu v tomto zohrávajú aj filtre na sociálnych sieťach. 

Fotky, ako vyzerala Khloé kedysi, nájdete v galérii

Neprehliadnite: Akoby svojej mame z oka vypadla. Spoznávate toto dievčatko slávnych rodičov?