Presunúť na hlavný obsah

Mám 34 a je mi úžasne! Adele nikdy nebola šťastnejšia: Speváčka prezradila, na aké obdobie života sa teší najviac

Zahraničné celebrity

Narodila sa 5. 5. 1988 v Londýne ako Adele Laurie Blue Adkinsová. So spevom začala, keď mala 14. Prvé verejné vystúpenie zažila v roku 2004. O tri roky neskôr si už prevzala prestížnu cenu Brit Awards. Adele dnes patrí medzi najocenenejšie speváčky a okrem spevu je populárna aj v boji s nadbytočnými kilogramami. Priznala, že nikdy nebola šťastnejšia ako teraz.

Britská megahviezda Adele je považovaná za jednu z najlepších speváčok súčasnosti. Na konte má obrovský počet prestížnych hudobných ocenení a prešla si aj veľmi turbulentným obdobím.

Najprv stratila otca, potom sa rozviedla a so synom odišla do Los Angeles. Speváčka neskôr priznala, že v dôsledku týchto udalostí prežívala obrovský stres, trpela úzkosťami i depresiami a po rozvode mala navyše problémy s alkoholom. 

Našťastie, po všetkých strastiach dokázala začať nanovo. Motivovala ju predovšetkým láska k synovi, ale aj k sebe samej. Keď sekla s alkoholom a začala o seba dbať, schudla úctyhodných 50 kilogramov. Dnes je z nej inšpiratívna a silná žena, ktorá nikdy nebola šťastnejšia.

Svoje 34. narodeniny oslávila so slovami, že už sa nemôže dočkať, kedy bude mať 60! "Ak bude čas naďalej hojiť a zahladzovať všetky životné hrbole, tak sa už nemôžem dočkať, keď budem mať šesťdesiat! Nikdy som nebola šťastnejšia. Toľko lekcií, toľko požehnania, toľko vecí, za ktoré môžem byť vďačná. Mám 34 a je to úžasné," uviedla krásna Adele na svojom Intagrame, na ktorom ju sleduje takmer 50-miliónov ľudí.     

Speváčka sa pri príležitosti svojich 34. narodenín ukázala v čiernych minišatách šitých na mieru z dielne Caroliny Herrery. "Aký veľký rozdiel dokáže spraviť len jeden rok," skonštatovala speváčka, ktorá vyzerá prekrásne aj nenalíčená. Na fotkách, ktoré pridala, totiiž nemala ani kvapku make-upu.  

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe