Presunúť na hlavný obsah

Krásna fotka zamilovaného páru: Kristína Svarinská po boku svojho nového priateľa žiari šťastím

Slovenské celebrity

Nič nerozžiari ženu viac ako láska. Dokonalým príkladom je herečka Kristína Svarinská, ktorá tvorí pár s youtuberom Petrom Altofom alias Expl0itedom.

Zamilovanosť sa nedá ukryť, na človeku ju vidno už z diaľky, lebo žiari. Žiari šťastím. Toto prekrásne šťastné obdobie teraz prežívajú herečka Kristína Svarinská a youtuber známy pod menom Expl0ited. 

Neprehliadnite: Stylistka Let's Dance Zuzana Kanisová: Kamera môže skresľovať proporcie, preto sa osobitný dôraz kladie na siluetu

Dvojica priznala svoj vzťah začiatkom apríla. Spravili tak počas priameho prenosu šou Let’s Dance, v ktorej herečka účinkovala s tanečníkom Marekom Kličom. Týmto krokom definitívne ukončili špekulácie o ich stretávaní sa, ktoré sa šírili v médiách. 

Odvtedy sa prezentujú pred objektívmi fotoaparátov ako pár. A Svarinská je veľmi vďačná, že bola súčasťou tanečnej šou, z ktorej si odniesla nielen nové priateľstvá a aj lásku. 

Prečítajte si: Finále Let's Dance 2022: Adela Vincze opäť bodovala, elegantná Kristína Svarinská a sexi Diana Mórová

"Asi neexistujú slová, ktoré by opísali, čo sa dialo posledné tri mesiace. Koľko ľudí som stretla, koľko lásky sa rozdalo, koľko driny sa vydrelo… nič, čo napíšem, nemá zmysel. Každý z nás si prešiel svojím vlastným očistcom. Pre mňa bol Let’s Dance nezabudnuteľnou jazdou a výstupom z komfortnej zóny. Až takej, že sme zrazu dvaja. Ďakujem. Za všetko. Tí, o ktorých hovorím, vedia… Tí, ktorým hovorím, vedia. Ďakujem. Za tieto dary," napísala herečka k svojmu príspevku na Instagrame, ktorého súčasťou je fotka s Petrom Altofom. 

Zaľúbenci si na fotke vymieňajú veľavravné pohľady i úsmevy, vidno, že sú spolu šťastní. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe