Presunúť na hlavný obsah

Naši hokejisti dnes nastupujú na ľad. Zo slovenského športovca nebudú vedieť odtrhnúť oči ani fanúšičky iných tímov

Slovenské celebrity

Tak, ako pred niekoľkými týždňami, aj tentokrát pozornosť národa upútava hokej. Od majstrovstiev sveta, ktoré sa tohto roku konajú vo Fínsku, si mnohí sľubujú veľa.

Už v piatok, 13.mája, Slovensko odohrá svoj prvý hokejový zápas na majstrovstvách sveta vo Fínsku. Podľa oficiálnych informácií sa máme historicky prvýkrát najmladší vekový priemer tímu. „V ére našej samostatnosti pocestuje na svetový šampionát historicky najmladší káder s vekovým priemerom 24,44 rokov,'' uvádza slovenský hokejový zväz. 

Na našej súpiske sa objavili aj známe mená, medzi nimi aj hráč NHL Tomáš Tatar či Juraj Slafkovský, ktorý svoje nadanie a talent predviedol najmä na zimnej olympiáde, kedy sa z neho národná hviezda. Očakávania sú nepochybne veľké - od momentu, čo si naši hokejisti nasadili zlaté medaile na krk, totiž ubehlo neuveriteľných 20 rokov. Mnohí veria, že by sa história tak konečne mohla už zopakovať. 

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšia rodinka slovenského šoubiznisu? Po rozprávkovej svadbe žijú rozprávkovým životom

Posila zo zahraničia

Kvalitným tímom, ktorý je vyskladaný zo šikovných, mladých hráčov, potešil riaditeľ SZĽH Miroslav Šatan určite nejedného fanúšika. Tešiť sa však môžu aj ženy - a to minimálne pohľadom. 

Pripojenie sa k tímu na poslednú chvíľu potvrdil aj brankár Adam Húska, ktorý momentálne pôsobí v zahraničí. Tohto fešáka si ženy všimli už na minuloročných majstrovstvách, kedy nezaujal len výkonom, ale aj výzorom. 25-ročný brankár by totiž so svojím výzorom pokojne mohol robiť modela. 

Adam, ktorý je momentálne zazmluvneným hráčom New York Rangers, pôsobí na striedačku v Spojených štátoch, kde sa už, zdá sa, usadil. Už štyri roky je šťastne zadaný s pôvabnou Američankou Taylor, ktorá si získala jeho srdce ešte počas štúdia na vysokej škole. 

S priateľkou už stihli spoznať krásy nielen USA, ale aj Slovenska. Adam svoju polovičku zobral hneď na niekoľko nádherných miest na Slovensku - a už zo sociálnych sietí je jasné, že jeho osudovou láskou je práve sympatická blondína. 

Nuž, každopádne - pozerať sa a obdivovať nie je zákazané! To, či dostane Adam príležitosť predviesť sa aj na ľade ešte nie je isté, nakoľko sú v tíme ďalší dvaja šikovní brankári, Patrik Rybár a Matej Tomek. 

Neprehliadnite: Nový miláčik ženského publika. Zo sexi herca nevedia spustiť oči ženy rôznych generácií

Veríte, že by naši hokejisti mohli tohto roku získať medailu?

spolu hlasovalo 162 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe