Presunúť na hlavný obsah

Dcéra hereckej ikony Salmy Hayek pózuje v prestížnom módnom časopise: Podoba s jej mamou je až neuveriteľná

Zahraničné celebrity

Mexická herečka Salma Hayek patrí medzi najpôvabnejšie ženy svetového šoubiznisu. No a po najnovších fotkách, na ktorých pózuje spoločne so svojou dcérou, to vyzerá tak, že pôvab sa dedí. Štrnásťročná Valentina je kópiou svojej mamy.

V prominentnom svete nie je spoločné fotografovanie matky s jej potomkom žiadnou novinkou, ale vždy si získa patričnú pozornosť. Platí to aj o pózovaní hollywoodskej herečky Salmy Hayek so svojou 14-ročnou dcérou Valentinou Palomou. 

Salma a Valentina sa objavili rovno na titulke renomovaného módneho časopisu - na obálke mexického čísla Vogue. Fotografia perfektne potvrdzuje staré známe príslovie: Akoby jej z oka vypadla! 

Prečítajte si: Mám 34 a je mi úžasne! Adele nikdy nebola šťastnejšia: Speváčka prezradila, na aké obdobie života sa teší najviac

Salma a Valentina sa opierajú hlavami a zádumčivým pohľadom pozerajú priamo do objektívu fotoaparátu, za ktorým stál profesionál Nico Bustos. Podoba mamy a dcéry je až neskutočná. Herečka navyše popiera všetky zákony starnutia… na päťdesiatpäť rozhodne nevyzerá.

"Milujem tieto krásne fotky od Nica Bustos a tento špeciálny moment s mojou Valentinou. Ďakujem, Vogue Mexiko," napísala Hayek na svoj Instagram, kde prezdielala snímky z menovaného módneho časopisu. Ide o celú sériu fotografií. 

V rozhovore, ktorý je obsahom časopisu, sa herečka dokonca zmienila, že Valentina má cit pre módu. "Vždy mi zakazovala, aby som jej vyberala oblečenie. A to sa mi vždy páčilo," prezradila Salma s tým, že s dcérou teraz prakticky používajú jeden šatník. "Hádame sa kvôli oblečeniu, lebo mi všetko berie zo skrine," dodala. 

Neprehliadnite: Miláčik ženského publika sa po rozvode mení na počkanie: Obľúbený herec pôsobí na nových fotkách na nepoznanie

Valentina si podľa vlastných slov nikdy nepotrpela na značkové oblečenie, predovšetkým sa sústreďuje na kombinovanie jednotlivých kúskov. "Je pravda, že mamimo oblečenie som vždy milovala. Nosím to, čo mám rada. Na značky sa pozerám málokedy. Rada kombinujem a nosím vintage kúsky," povedala dcéra Salmy Hayek. 

Valentina vďaka mame získala perfektné "oko" na módu. Je tu však aj niečo, v čom si Salma nechá poradiť od dcéry. "Rozumie make-upu. Tiež som v ňom dobrá, ale ona ma teraz učí," poznamenala herečka. Vyzerá to teda tak, že obe sa inšpirujú navzájom.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe