Presunúť na hlavný obsah

Šaty jednej z najkrásnejších žien planéty okúzlili každého: Megan Fox vyrazila dych na premiére nového filmu

Zahraničné celebrity

Randenie modelky a herečky Megan Fox a rapera Machine Gun Kellyho najprv všetkých prekvapilo. Dnes sú prekvapení len tí, ktorí im nedávali šance na seriózny vzťah, lebo dvojica pôsobí ako nerozlučná. Na červenom koberci boli dokonale zladení. Hoci bol aj raperov outfit veľmi štýlový, stredobodom pozornosti bola Megan a jej šaty.

Minulý štvrtok jednoznačne patril snúbencom Megan Fox a Colsonovi Bakerovi, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Machine Gun Kelly. Zaľúbenci spolu zažiarili na červenom koberci pri príležitosti slávnostnej premiéry filmu Good Mourning, ktorá sa konala v západnom Hollywoode. A to doslova zažiarili. 

Herečka sa totiž predviedla vo vyzývavej staroružovej róbe. Šaty sa celé trblietali a Megan v nich perfektne vynikli modelkovské proporcie. Pripomínala bábiku, aj jej pleť bola hladká ako sklo. Make-up nemala výrazný, skôr decentný. Jeho úlohou bolo podčiarknuť herečkine črty tváre, zvýrazniť jej krásu. S outfitom sa tak nič nebilo, Megan mala okrem make-upu aj nenápadné náušnice i lodičky.

Avšak ani make-up, ani šaty nespravia ženu krajšou, než keď má po svojom boku muža, ktorého miluje. A všetko nasvedčuje tomu, že Megan to šťastie má. Vedľa svojho snúbenca vyzerá, že je konečne šťastná.

Neprehliadnite: Najkrajší deň v živote Jennifer Lopez: Slávna hviezda prezradila prekrásne detaily, ako ju Ben Affleck požiadal o ruku

Colson Baker sa k svojej láske perfektne zladil. Tiež stavil na ružovú, ale sýtejšiu. Jeho oblek bol ušitý z lesklej ružovej látky s potlačou ruží a doladil ho striebornými šperkami a čiernymi mokasínami. Romantická ružová im svedčala, na premiére boli neprehliadnuteľní. 

Tajná svadba a strata bábätka?

Po premiére snímky Good Mourning sa pár opäť dostal do celosvetovej pozornosti, keď sa ukázal v Las Vegas na prestížnom Billboard Music Awards 2022.

Machine Gun Kelly vystúpil na pódium a najprv povedal, že nasledujúcu pieseň napísal pre svoju manželku, ktorej ju aj zaspieva. Preto sa hneď rozvírili špekulácie, že s Megan sa tajne vzali. Ani jeden z nich však sobáš doteraz nepotvrdil. 

Prečítajte si: Nedokonalosti nemám problém ukázať: Blake Lively tvrdí, že sa musíme milovať, aj keď nevyzeráme najlepšie

Ďalšou zarážajúcou správou z úst rapera bolo, že jeho pieseň je pre "nenarodené dieťa". Dosiaľ nik netuší, či bola herečka tehotná a potratila, pretože text piesne bol zmätočný.

Viac svetla do týchto vyjadrení môžu vniesť len samotní partneri. Uvidíme, či Megan alebo Colson všetko vysvetlila, alebo nad vzniknutou situáciou nechajú visieť otázniky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe