Presunúť na hlavný obsah

Overal ako letný prvok No.1: Ako nosiť krátke a dlhé variácie?

Móda

Overal je kúskom, v ktorom sa budete cítiť nielen skvele, ale zároveň budete aj veľmi chic. Svojej postave a proporciám by ste však mali prispôsobiť jeho dĺžku. To je totiž kľúčové.

Mestská sofistikovanosť

Je pohodlný, veľmi trendy a ak ho viete nosiť, budete pôsobiť nielen sofistikovane, ale aj mimoriadne príťažlivo. Treba len zvoliť správny strih a dať si pozor na to, čo sa hodí k vašej postave. Pokiaľ patríte medzi tie šťastné a máte krásnu figúru, môžete siahnuť aj po overaly s dlhými rukávmi. Tiež však treba mať k tomuto modelu aj určitú výšku. Nízkym ženám by takýto kúsok zbytočne pridal opticky na objeme, po čom túži asi máloktorá. Takže tie by sa mu mali vyhnúť.

Čítajte tiež: VIDEO: CHANEL Cruise 2022/2023: Virginie Viard pozýva do Monaka na závodné dráhy, jachtu a tenis

Takýto kúsok vyzerá skvele v zemitých farbách, ale aj výrazných tónoch. Tam to už môžete prispôsobiť svojej osobnosti. 

Jungle girl

Toto je look, ktorý si už môžu dovoliť aj nižšie ženy. Odhalené ramená si však vyžadujú pekne tvarované ruky a dekolt. Tu totiž ukazujete zo seba oveľa viac. V tomto prípade vrámci koloristiky najlepšie vynikne klasicky biela a čierna.

Výraznejšie gombíky sú samé o sebe aj doplnkom, takže pri tvorení zvyšku stylingu buďte už striedmejšie. 

Éterická diva

Bodky na jemnom šifóne vždy vyzerajú skvele. Je to jemné, romantické a éterické. Strih si môžu dovoliť rovnako ženy s krivkami, či ultra štíhle krásky. Ak máte pekne tvarovaný pás, tu máte príležitosť ho ukázať, pokiaľ siahnete po modely s gumičkou v tejto oblasti. Na kávu, či zmrzlinu do mesta ako stvorené. 

Neprehliadnite: Louis Vuitton jeseň/zima 2022/2023: Návrat k romantizmu, sloboda je všetko, bez rozkazov a prekážok

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe