Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Hľadáme ľudí zvláštne iných: Topmodelka Michaela Kocianová tvrdí, že treba vyskúšať šťastie

Modeling

Súťaž Schwarzkopf Elite Model Look je svetoznáma značka, stojí za zrodom slovenských topmodeliek Michaely Kocianovej, Alexandry Gachulincovej či Barbory Bruškovej. Vyhlasuje ju agentúra Elite a minulý piatok odštartoval jej ďalší ročník.

Prvý casting nového ročníku najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre Slovensko sa začal v piatok 3. júna. V bratislavskom Auparku sa tak zišli dievčatá a chlapci, ktorí by chceli preraziť vo svete modelingu. 

FEMINITY TV: Topmodelka Michaela Kocianová o tom, že ani ona sama netúžila byť modelkou, no dnes patrí medzi najúspešnejšie

 

Castingom sprevádzala svetová špička Michaela Kocianová, ktorá je ambasádorkou súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2022. Michaelu sme si na chvíľu postavili pred mikrofón a opýtali sme sa jej, aké typy modeliek a modelov hľadajú tento rok okrem toho, že spĺňajú vek a výšku. 

Prečítajte si: VIDEO: Modelingový expert Saša Jány: Nie je to len výhra v genetickej lotérii – aby modelky prerazili, potrebujú čosi viac

"Hľadáme ľudí sebavedomých, hľadáme ľudí zvláštne iných," povedala Kocianová s tým, že ani ona si kedysi nemyslela, že by mohla byť modelkou. Dôvodom boli odstávajúce uši, ktoré si myslela, že má. Potom si povedala, že práve tie ju robia inou. "Myslela som si, že som nejakým spôsobom iná a bola som iná. Takže hľadáme ľudí zaujímavých, iných a ľudí, ktorí to chcú robiť, pretože pre nás je niekedy strašne kontraproduktívne pracovať s ľuďmi, dať do toho energiu a potom nám tie decká odchádzajú. Takže, pozývame všetkých tých, ktorí by chceli byť mojimi kolegami alebo kolegami," uviedla Michaela. 

Kocianová teda apeluje na dievčatá vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a chlapcov vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm, aby prišli vyskúšať svoje šťastie. Tým, ktorí stále váhajú, prípadne ich brzdia určité vnútorné bariéry, radí, aby išli do toho, lebo treba skúšať. "Ja tiež, keď som išla na casting, tak v podstate som naňho ani nešla a náhodne som sa tam nejakým spôsobom ocitla a bolo to správne miesto a správny čas. Musíš skúšať. A v dnešnej dobe máme tak strašne veľa možností, tak príď za nami, možno sa len pozrieť na ten event," povzbudila mladé slečny a mužov Michaela. "Dokonca jedna modelka, myslím, že to bola Dorota (Dorota Kullová, pozn. red.), tak ona sa na mňa prišla len pozrieť, lebo bola môj fanúšik a teraz je moja kolegyňa. Ona vôbec nechcela ísť na casting, takže prosím vás, fakt príďte za nami, aj keď si myslíte, že vám odstávajú uši, ako som si to ja myslela, alebo že ste takí a onakí, máte väčší nos alebo neviem čo, tak prosím vás príďte, lebo možno vy ste ten človek, ktorého my hľadáme," uzavrela Kocianová. 

Castingy súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2022 sa v rámci Slovenska konajú od 3. do 9. júna:

Neprehliadnite: Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2022

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu. Najneskôr do 14 dní po ukončení všetkých castingov budú kontaktovaní všetci tí, ktorí postúpia do užšieho výberu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe