Presunúť na hlavný obsah

Contouring figúry na počkanie: Tri kúsky v šatníku vás zmenia na nepoznanie

Móda

Súmerná figúra je niečo, čo chce podľa nás dosiahnuť každá žena. Pokiaľ to cítite rovnako, skúste sa vrámci stylingu sústrediť na špecifické kúsky, ktoré sa o to postarajú. Áno, contouring postavy vďaka oblečeniu dokáže zázraky.

Ak patríte medzi ženy, ktoré nemajú úplne dokonalú postavu a vidieť na vás aj nejaké to kilo navyše, skúste čarovať s kúskami, ktoré by mali byť súčasťou šatníka každej z nás. Nielenže vám pridajú na atraktivite, ale dokážete nimi krásne kreovať a vytvoriť súmernú postavu, bez akýchkoľvek nedokonalostí. 

Čierne úzke šaty

Toto sa na prvý pohľad môže zdať ako nevhodný model, no opak je pravdou. Čierne úzke šaty s balónovými rukávmi, kopírujúce siluetu sú niečo, čo vám nádherne vytvaruje figúru.

Čítajte tiež: VIDEO: CHANEL Cruise 2022/2023: Virginie Viard pozýva do Monaka na závodné dráhy, jachtu a tenis

Voľte materiál, ktorý je príjemný a netlačí. Pri dĺžke je ideálne ak je nad členky. Nebojte sa hlbšieho výstrihu, ktorý bude pôsobiť sexi, no stále veľmi decentne.

Biela košeľa

Biela košeľa je absolútny must have a nielen na leto. Siahnite po takej s límčekom, ktorá je úplnou klasikou a hodí sa každému. Buď ju kombinujste s biker shorts a nechajte voľne spustenú - to najmä v prípade, ak máte kritickú partiu bruško.

Pre ženy so širšími bokmi je fajn siahnuť po nohaviciach s vyšším pásom a dať ju dovnútra. Zvýrazníte líniu pásu a boky pôjdu do úzadia. 

Oversize sako

Výbornú službu vám urobí aj klasické oversize sako. Rovný strih v dĺžke nad kolená nádherne vyrovná aj kritické proporcie a pridá na ženskosti. Nebojte sa potom ani kratších dĺžok šortiek, či šiat. Sako ukryje čo treba a pozornosť okolia sa bude sústrediť na niečo celkom iné. 

Neprehliadnite: Louis Vuitton jeseň/zima 2022/2023: Návrat k romantizmu, sloboda je všetko, bez rozkazov a prekážok

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe