Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia budú v júli stúpať výrazne po kariérnom rebríčku: Dajte si pozor, aby to nemalo tieto následky

Partnerské vzťahy

Kariérny úspech, povýšenie a zvýšenie platu. Nielen to, ale aj oveľa viac, čaká tri znamenia zverokruhu. Kto si príde v profesnej oblasti na svoje?

Zanietenosť, ktorú do pracovného života vnesiete sa negatívne prejaví v súkromnom živote

Obdobie, ktoré prinesie veľa pozitívneho v kariérnej oblasti, čaká tri znamenia zverokruhu. Povýšenie, zvýšenie platu a ocenenie bude niečo, čoho sa dočkáte naozaj vo veľkom. Skutočne sa vám v práci bude dariť, možno viac ako ste sami očakávali. Pôjdete tvrdo za svojim a vyplatí sa vám to. Vaše nápady a inovácie budú konečne ocenené. 

Týkať sa to bude Rakov, Vodnárov a Baranov. Vďaka tomu sa vám po materiálnej stránke zásadne zmení život. Zlepší sa a konečne si budete môcť dopriať všetko, čo ste si dlho odriekali. 

Čítajte tiež: Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

Vaša zanietenosť, ktorú do pracovného života vnesiete sa však negatívne prejaví v súkromnom živote. Budete zanedbávať svojich najbližších, čo sa prejaví vo veľkom. Sami si to však nebudete uvedomovať, čo bude ešte horšie. Začnete sa svojim blízkym vzďaľovať, dokonca to veľmi zatrasie aj vašim vzťahom.

Ak to zanedbáte, môže sa stať, že odhalíte partnerovu neveru a to, čo ste medzi sebou budovali, bude stratené. Niekedy je takéto uvedomenie a prijatie veľmi náročné a je ťažké si to priznať. No čím, skôr na to prídete, tým menej dôsledkov budete musieť niesť. 

Neprehliadnite: Sexuálna výzva, ktorou si muža dokážete naplno získať: Keď vás uvidí v tejto polohe, už od vás neodíde

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 779 ľudí

Rak
292
Vodnár
227
Baran
260

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe