Presunúť na hlavný obsah

Týždeň snov zažijú tri znamenia zverokruhu: Ryby dosiahnu všetko, po čom túžia, Raci konečne nájdu spriaznenú dušu

Zábava

Tri znamenia zverokruhu si tento týždeň naozaj prídu na svoje. Vychutnajú si momenty, o akých sa im dávno ani len nesnívalo a navyše, spoznajú svoju osudovú polovičku.

 

Romantické momenty, ale aj zásadné zmeny, ktoré posunú vaše smerovanie

Tento týždeň vám bude naozaj priať. A to takmer vo všetkom, čoho sa dotknete. Mimoriadne úspešné obdobie, fázu šťastia a radosti si vychutnajú tri znamenia zverokruhu naozaj vo veľkom. Pôjde o Býkov, Rakov a Ryby. Aj keď im možno v predchádzajúcom období chýbala láska, teraz sa ich milostný život zmení vlastne od základov.

Dokonca v prípade Rakov, to bude prelomové. Pochopia, že s človekom, s ktorým boli doteraz to nemá význam a stretnú aj svojho životného partnera. Bude to ako blesk z jasného neba. Rýchle, veľmi emočné, no trvácne. 

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Ryby zase dosiahnu úplne všetko po čom túžili. Bude sa im dariť tak v pracovnej sfére ako aj v osobnom živote. Splnia si dlhoročný sen a koncom týždňa sa vyberú na miesto, ktoré dlho nosili v hlave, no nenabrali odvahu vybrať sa tam. Pomôže im aj to, že budú obklopení skutočnými priateľmi a tak majú aj priestor vnútorne rásť. 

Býci by sa tiež mali pripraviť na romantické momenty, tí čo sú single, už nebudú. V tomto týždni totiž prídu zásadné zmeny, ktoré posunú celé ich smerovanie. Dôležité je však aby mali oči, uši, ale aj svoje vnútro otvorené. Teraz je čas spoliehať sa na svoj vnútorný hlas a intuíciu. Prinesie to ovocie. 

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Veríte, že náš osud ovplyvňuje to, v akom znamení sme sa narodili?

spolu hlasovalo 699 ľudí

Áno
538
Nie
161