Presunúť na hlavný obsah

Bond girl Ana de Armas ako legendárna Marilyn Monroe: Prvé zábery zo životopisného filmu o jednej z najkrajších žien sveta

Zahraničné celebrity

Blonde. To je názov filmu, ktorý zachytáva život slávnej herečky Marilyn Monroe, jednej z najkrajších žien sveta. Čoskoro ho odvysiela online platforma Netflix. A práve tá už ukázala prvé zábery z úchvatnej premeny Any de Armas na legendárnu Marilyn Monroe.

Už v septembri si na Netflixe budeme môcť pozrieť celovečerný životpisný film o sexsymbole Marilyn Monroe v podaní kubánskej herečky Any de Armas, ktorá stvárnila aj najnovšiu Bond girl. Film je inšpirovaný životom slávnej speváčky.

Šarmantná herečka tak prešla úchvatnou premenou imidžu. Najzásadnejšou zmenou bola koruna krásy. Herečkine pôvodne tmavohnedé vlasy boli odfarbené na blond a upravené do účesu, ktorý bol pre Marilyn charakteristický. Výsledný look stojí za to. Herečka pôsobí ako kópia filmovej ikony, čo ocenili aj fanúšikovia. 

NeprehliadniteSummer must have Bond Girl: Na toto nedá Ana de Armas dopustiť

Netflix už na svojom Instagrame ukázal pár záberov z filmu Blonde. Ukážka obsahuje pohľad na plačúcu Marilyn v hereckej šatni i ikonický moment legendárnych “lietajúcich” šiat, ktoré na sebe mala oblečené vo filme Slamený vdovec. 

Herečka v hlavnej úlohe je len o dva roky mladšia než bola Marilyn, keď ju našli bez známok života v posteli. Životopisná snímka je postavená na motívoch knižnej predlohy od spisovateľky Joyce Carol Oates z roku 2000. O réžiu sa postaral Andrew Dominik. 

Prečítajte siPo svojej mame zdedila šarm i sexepíl: Dcéra bohyne Monicy Bellucci vyzerá ako diva a bábika zároveň!

Marilyn Monroe bola najväčší sexsymbol 50. rokov. Obdivovaná je dodnes. Zomrela vo veku 36 rokov. Jej smrť neprestáva byť záhadou, okolo toho, čo sa stalo v osudnú noc, koluje stále veľa otáznikov.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe