Presunúť na hlavný obsah

Život po boku týchto žien, považujú muži za najnáročnejší: Táto črta ich odrádza od zväzku s nimi

Partnerské vzťahy

Aj keď ich považujú za atraktívne, do vzťahu s nimi sa rozhodne nehrnú. Viete, čo chlapov v maximálnej možnej miere odrádza od toho, aby s nami chceli žiť?

Kedykoľvek príde reč na to, že by mali uprednostniť pohodlie niekoho iného pred vlastným, hodia spiatočku

Radia sa medzi jedno z najatraktívnejších znamení. Sú šarmantné, krásne, majú v sebe istú dávku tajomna, čo je pre mužov mimoriadne príťažlivé. Kdekoľvek sa objavia, upútajú na seba pozornosť. Ich prirodzená hravosť a rebelská duša sú niečo, čo iní považujú za maximálne atraktívne. Celý život sa nesú na vlastnej vlne osobnostnej rovnováhy a snažia sa robiť veci tak, aby z nich mali prospech.

Neprehliadnite: Nadačný fond Happy Hearts opäť pomáha deťom a budúcej generácii: Dobrí ľudia sú najviac vidieť v ťažkej dobe

Áno, ich sebecká stránka sa prejavuje v tomto smere naozaj často. Keď príde reč na to, že by mali uprednostniť pohodlie niekoho iného pred vlastným, hodia spiatočku. A to dokonca aj v prípade, že sú vo vzťahu. Hovoríme o ženách, ktoré sa narodili v znamení Škorpióna.

Neznamená to, že partnera nemilujú, len sú skrátka v tomto viac orienetované na seba. A ony si to aj dobre uvedomujú. Žiaľ nezmení sa to ani v prípade, že sa stanú matkami. Túto úlohu a vyrovnávanie sa s tým, že odrazu by mal byť niekto iný, v rebríčku ich hodnotových vzorcov niekede vyššie ako ony, nesú naozaj ťažko.

Netreba ich však za to odsudzovať. Snažia sa s tým bojovať, no nie vždy sa im to aj darí. Práve zahľadenosť do vlastného "ja" je niečo, čo na nich muži nedokážu vystáť. Aj keď sú nimi očarení, neskôr príde vytriezvenie a pochopia, že toto nie je pre nich cesta. 

Čítajte tiež: Chronickí sukničkári sa narodili v týchto znameniach: Opustite ich skôr, ako vám ublížia

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe