Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: 39. Svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look sa uskutoční v Prahe: Zíde sa tu modelingová elita z celého sveta

Modeling

Svetové finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2022 sa bude konať 30. augusta v nádhernej Španielskej sále Pražského hradu. Praha privíta top finalistov z celého sveta.

Finálový galavečer za prítomnosti divákov sa uskutoční po dvojročnej pauze, kedy sa svetové finále kvôli kovidovým obmedzeniam, konalo online. V minulých ročníkoch tohto prestížneho projektu zasadli napríklad Quincy Jones, Azzedine Alaïa, Peter Lindbergh, Franca Sozzani, Jean Paul Gaultier či Victoria Beckham.

Čítajte tiež: VIDEO: Schwarzkopf Elite Model Look 2022 Slovensko pozná svojich víťazov

VIDEO: Svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look sa uskutoční v Prahe

 

„Sústredenie finalistov bude prebiehať v hoteli Andaz Prague, kde fotografi, mentori, vlasoví stylisti a vizážisti Oriflame budú finalistov pripravovať prostredníctvom série fotení, nakrúcaní videí, tréningov modelingovej chôdze a koučinku v oblasti sociálnych médií,“ priblížil nám zákulisie príprav Jiří Zalabák, šéf produkcie projektu.

Súčasťou finále bude prezentácia všetkých finalistov s spojitosti s hudbou a prezentáciou módnych trendov. Saša Jány, ktorý sa tentokrát zhostil role producenta, dodáva: „Veľmi ma teší, že sa svetové finále vracia po 15 rokoch do Prahy. Verím, že je to aj uznanie toho, ako realizujeme naše národné finále Schwarzkopf Elite Model Look pre Českú a Slovenskú republiku už desiatky rokov. Som rád, že mladé modelingové talenty môžu rovnako ako Cindy Crawford, Lara Stone, Alessandra Ambrosio či Gisele Bündchen zažiť svoju kariéru v spojení s touto najúspešnejšou platformou hľadania nových tvárí na svete.“

Neprehliadnite: Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pre ČR má svojich víťazov: Nové nádeje svetového modelingu!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe