Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Mentori svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look: Po boku Michaely Kocianovej sa objaví tento (ne)známy muž

Modeling

Kto bude mentorom svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look vám prezradí exkluzívne Feminity.sk.

Stanú sa nimi portugalský sexy model, moderátor a influencer Ruben Rua, ktorý je stálicou tohto projektu a má na svetových finále na starosti mužských finalistov, a slovenská topmodelka Michaela Kocianová, ktorá sa bude venovať ženám.

Čítajte tiež: VIDEO: Schwarzkopf Elite Model Look 2022 Slovensko pozná svojich víťazov

VIDEO: 39. ročník svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look sa uskutoční v Prahe

 

Michaela už mala pred pár rokmi na starosti coaching finalistiek v čínskom Šanghaji: Som veľmi hrdá na to, že mi bola opäť zverená táto možnosť predať skúsenosti novej generácii kolegýň. Modelingu sa venujem profesionálne už 15 rokov a uvedomujem si, ako sa táto profesia mení. Čím ďalej, tým viac je vzhľad sekundárny, dôležitá je komunikácia s klientmi a svojou materskou agentúrou, nasadenie, profesionalita, trpezlivosť, ale aj sociálne siete, ktoré sú vaším druhým portfóliom. Veľmi sa teším na finálový galavečer, na ktorý priletí aj 150 hostí z celého sveta.

Ruben Rua odštartoval svoju kariéru v roku 2005 na súťaži Elite Model Look. Predvádzal prehliadky pre Dolce & Gabbana, Valentino, Bottega Veneta, Gianfranco Ferré a Jean Paul Gaultier, fotil pre tituly ako Vanity Fair, Cosmopolitan, GQ, Men’s Health a Elle. Ruben je televíznym moderátorom a spisovateľom v Portugalsku, kde žije.

Mohlo by vás zaujímať: Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pre ČR má svojich víťazov: Nové nádeje svetového modelingu!

Počas svetových finále Elite Model Look pôsobí ako modelingový kouč – ako vystupovať ako tvár Elite Model Look, mentoruje finalistov počas ich modelingovej cesty, od momentu ich uvítania až po aktivity počas bootcampu a sprostredkúva im tiež motivačné rozhovory pred samotným finále.
Sám ako niekdajší finalista je Ruben úžasným koučom pre súťažiacich na svetovom finále Elite Model Look od roku 2004 (tentokrát už po ôsmykrát). Hovorí: Viac než len učiť finalistov chôdzu, presne rozumiem tomu, ako sa cítia. Viem, čo im prebieha v myšlienkach  ich pochybnosti, obavy a sny! Elite Model Look mi koluje v krvi a to, že som si ho prežil, ma k nim približuje ešte viac.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe