Presunúť na hlavný obsah

Týmto párom hviezdy neprajú: Ak tvoríte takúto dvojicu, je veľká pravdepodobnosť, že to skončí rozchodom

Partnerské vzťahy

Hoci na prvý pohľad pôsobia naozaj kompatibilne, vo zväzku im to skrátka spolu nejde. Áno, chémia robí svoje, no v týchto prípadoch okrem nej, nič iné nefunguje.

Mnohokrát sa na prvý pohľad zdá, že sa protiklady priťahujú. Aj keď to zo začiatku môže vyzerať veľmi sľubne, z dlhodobého hľadiska je vzťah takýchto dvojíc predurčený skôr na zánik. Rozdieľnosť pováh a pohľadu na svet sa totiž medzi nimi napokon vždy prejaví. 

Panna a Baran

Toto sú typy, ktoré sa diametrálne líšia. Baran sa radí do kategórie dominantných a tak by sa mohlo zdať, že mať po boku submisívnu Pannu bude prínosom. Avšak z dlhodobého hľadiska sa udeje presný opak. Panna neustojí takéto správanie, začne medzi nimi vznikať komunikačný problém, ktorý sa bude len a len prehlbovať.

Čítajte: Sex, ktorý majú muži najradšej: Ženy, ktoré im ho plnia, patria medzi najlepšie milenky a už nikdy nebude chcieť inú

V emocionálnej oblasti tiež nenachádzajú prienik, keďže Baran veľmi city nedáva najavo a Panny to vyžadujú. Z toho opäť vznikajú škriepky a obaja trpia. To čo sa medzi nimi deje si vzájomne vyčítajú.

Ryby a Lev

Racionálny Lev a citlivé Ryby sú od seba vrámci povahových čŕt na míle vzdialení. Lev potrebuje byť obdivovaný, miluje pozornosť, je rád v spoločnosti iných, kým Ryby vyhľadávajú skôr pokoj, vyrovnanosť a harmóniu. Netúžia po veľkých zmenách, uspokoja sa s tým čo majú. Práve nečakané zmeny ich privádzajú do šialenstva.

Neprehliadnite: TABU, o ktorom sa nehovorí: To, čo by sa iným mužom páčilo, ten môj označil za sexuálnu úchylku

Nezdieľajú rovnaký pohľad na život ako Lev túžiaci po dobrodružstve. U nich síce trvá dlhšie, kým sa situácia medzi nimi vyhrotí, no napokon to príde. Vtedy však už býva rozchod medzi nimi mimoriadne emotívny a pre obe strany bolestivý. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe