Presunúť na hlavný obsah

The power of simplicity: Tieto načasové kúsky by vám na jeseň nemali chýbať

Móda

Sú kúsky, ktoré nestarnú. Boli IN v 70. rokoch a nič sa na tom nemení ani v roku 2022. Ktoré by mali byť súčasťou vášho jesenného šatníka?

1. Maskulínne prvky v symbióze so ženským elementom

Gabrielle „Coco“ Chanel patrí k najvýraznejším a najvýznamnejším postavám módy prvej polovice dvadsiateho storočia. Do fashion sveta vniesla prvky pánskej módy, čím spôsobila absolútnu revolúciu. Azda odvtedy je však sako nevyhnutnou súčasťou ženského šatníka. Dáva priestor nositeľke vyjadriť svoj postoj k životu, hodnoty, ktoré vyznáva a zároveň necháva miesto prirodzenej autenticite. 

Hodí sa k obyčajnej bielej blúzke, jeansom, jednoduchým šatám, či plisovaným sukniam. Ide o univerzálny, celoročný kúsok, ktorý je skrátka must have. 

2. Classic minimalist dress

Toto je kúsok, ktorý nikdy nesklame. Šaty nad kolená, v rovnom strihu a v úplne minimalistickej línii sú prvkom, ktorý bol IN 20 rokov dozadu a bude chic aj o ďalších 10. Dajú sa nádherne kombinovať a viete s nimi docieliť rovnako príťažlivý a sexi styling na večer ako aj elegantnú verziu na pracovný obed. 

3. Slip dress

Hodvábne slip dress sú tiež absolútne nadčasovou záležitosťou. Hoci v minulosti slúžili ako spodná vrstva šiat, dnes sa tešia veľkej obľube. Nosiť ich môžete v akomkoľvek odtieni a nielenže sú lichotivé k siluete, ale aj krásne variabilné. 

Či už si na seba vezmete oversize sako, sveter, alebo košeľu, vždy zažiarite. Ide o maximálne ženský prvok, ktorý si treba do šatníka zaobstarať. Tieto tri kúsky využijete počas celého roka a skutočne si k nim môžete vziať rovnako žabky, ako aj elegantné vysoké ihličky. Ideálne prvky do kapsulového šatníka. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe