Presunúť na hlavný obsah

S týmito mužmi na dlhodobé vzťahy zabudnite: Láska na jednu noc je pre nich ideálnou voľbou

Partnerské vzťahy

Sú tvrdohlaví, svojskí a potrpia si na obdiv. So ženou sa zväčša len pohrajú a idú ďalej. Aj keď sú veľmi atraktívni, nič viac ako one-night stand od nich nečakajte.

Samotárski, hĺbaví, nespútaní a túžiaci po slobode

Nenávidia limity, pravidlá, obmedzovanie a nedostatok slobody. Sú pragmatickí, nohami stoja pevne na zemi a presne vedia, čo od života očakávajú. Zároveň sú veľmi ambiciózni, práca je pre nich mimoriadne dôležitá a trávia v nej aj patrične veľa času. Je pre nich podstatné, aby k nim ľudia vzhliadali a obzvlášť sa to týka práve pracovnej oblasti. Ak si niečo zaumienia, idú za tým a ostatné ich nezaujíma. 

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž so mnou takmer dva roky odmietal akúkoľvek intimitu v spálni: A nie, dôvodom nebola nevera

V živote vyhľadávajú nespútanosť, voľnosť a vo vzťahoch sa to prejavuje azda najvýraznejšie. Hoci sú skvelými kamarátmi, verte, že po takomto spojení netúžite. Sami sú skôr nastavaní na na model one-night stand ako na stabilnejšie vzťahy. 

Zväzok, ktorý ich nejakým spôsobom spútava, vnímajú ako kotvu a to je niečo, čomu sa chcú vyhnúť. Potrebujú mať pocit toho, že môžu kedykoľvek roztiahnuť krídla a odletieť. Hovoríme o mužoch narodených v znamení Barana. Skutočne sú až na výnimky v oblasti lásky mimoriadne špecifickí a svojskí.

Nie je ničím výnimočné, že sa pre dlhší vzťah rozhodnú až po 50 - tke. Aj vtedy to však pre nich môže byť len prestupná stanica. Takže je len na vás ako to budete vnímať a či vám to za to stojí. Pretože v zásade v tomto svoje správanie nemenia. Vnímajú ho ako prirodzenú súčasť svojho bytia a nevidia na ňom nič zlé.  

Neprehliadnite: Jedna noc so sexi cudzincom zmenila môj život od základov: Po rozvode mi vrátil esprit do života

- Najčítanejšie -