Presunúť na hlavný obsah

Šťastie v láske, psychické preťaženie, no aj kariérne úspechy: Čo vás čaká v nasledujúcom období?

Partnerské vzťahy

Toto obdobie bude pre niektorých ľudí vyzerať ako akčná jazda na bicykli. Život si totiž pre vás pripravil kombináciu rôznych aspektov. A bude len na vás ako s nimi dokážete pracovať.

Keď sa zastabilizujete emocionálne, dostaví sa konečne aj vytúžená láska

Obdobie, ktoré prichádza, bude pre dve znamenia zverokruhu naozaj veľkou skúškou. Objavia sa totiž nečakané situácie, s ktorými nebudete vedieť pracovať. Nastanú zmeny, s ktorými ste nepočítali a stanú sa pre vás veľkou skúškou. Toto psychické preťaženie, ktorému budete vystavení sa na vás podpíše vo výraznej miere.

Čítajte tiež: Podľahla som mladšiemu mužovi: Keď som to chcela skončiť, zistila som, že je už neskoro...

Budete trpieť pocitmi úzkosti, menejcennosti a stratou sebavedomia. Ak to však prekonáte, nastane obdobie pohody a absolútnej harmónie. Občas skrátka musíme prejsť skúškami, aby sme si zabezpečili pohodlie a vytúžený pokoj. Týkať sa to bude Škorpiónov a Rýb.

Práve keď budete trpieť v osobnom živote, dostavia sa však kariérne úspechy. A tie vás určite potešia. Čaká vás povýšenie, ak podnikáte sami, uzavriete východný obchod a budete z neho ešte dlho profitovať. Napokon, keď sa zastabilizujete emocionálne, dostaví sa konečne aj vytúžená láska.

Mohlo by vás zaujímať: Som vydatá a mám skvelú rodinu: Nemôžem sa však zbaviť pocitu, že som sa pred rokmi nerozhodla správne

Tí, čo sú vo vzťahu, upracú medzi sebou nevypovedané a hľadajúci konečne stretnú svojho vyvoleného, či vyvolenú. V tomto smere naozaj zavládne maximálne harmonické obdobie. Preto sa nenechajte nikým a ničím odradiť a choďte za svojimi snami. Verte si, to je niečo, čo vás v živote dokáže posunúť vo výraznej miere vpred.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe