Presunúť na hlavný obsah

Hnedá farba hlási comeback: Vieme ako ju nosiť!

Móda

Do módy sa vracia odtieň typický pre 70. roky. Zdá sa, že hnedá bude v roku 2023 novou čiernou!

Hnedá sa môže pohybovať od svetlej cez bohatú jantárovú až po sýtu čokoládovú, či kakaovú. Môže byť jemná, príjemná alebo intenzívna. Bez ohľadu na odtieň, vie byť upokojujúca, sofistikovaná, chic a hodí sa do každého štýlu. 

V súčasnosti dizajnéri čoraz viac začleňujú klasickú hnedú do svojich kolekcií, pričom ju niekedy dokonca nahrádzajú čiernou. Zatiaľ čo čierna môže pomôcť vytvoriť kontrast v stylingu, použitie čokoládovej hnedej vám pomôže dosiahnuť rovnaký efekt, ale oveľa kreatívnejším spôsobom. 

Choďte do kontrastov

Hnedá sa vracia do priazne aj vrámci pletenín. Nebojte sa kombinovať jej odtiene na jednom kúsku. Vie to vytvoriť naozaj zaujímavý look. Je to všetko len o zavedení farebnej škály. Budete pôsobiť ležérne, no zároveň aj veľmi trendy. 

Prečítajte si: Zimné topánky podľa typu postavy: Čo sa hodí jablku a po čom by hruška nemala siahnuť?

Variácie tónov a textúr

Použite hnedej je skvelým spôsobom, ako urobiť samotný look dynamickejším. To dosiahnete vrstvením intenzity rôznych farieb. Hnedá je totiž veľmi všestranná a dá sa použiť s nespočetným množstvom odtieňov.

Nádherne vyznie najmä pri pasteloch, pričom sa nemusíte vôbec báť kombinovať rôzne materiály. Je to skrátka nadčasová klasika.

Dodajte stylingu bohatosť a hĺbku

Táto farba dáva všetku bohatosť a hĺbku bez drsnosti, ktorú dodáva čierna. Nádherne vyznie v koňakovej a skvele sa hodí na kabáty.

Neprehliadnite: Neforemné bundy, príliš široké kabáty, či nevhodné jeansy: Toto všetko vám pridáva kilá navyše

Či už na klasické vlnené alebo kožené. Docielite takto mimoriadne elegantný outfit a to dokonca aj v prípade, že pôjde vrámci kombinácií skôr do street stylu.

- Najčítanejšie -