Presunúť na hlavný obsah

Sexovali sme nonstop, no aj tak šiel vždy za inou: Podvádzal ma na každom kroku a so všetkými kamarátkami

Sex

S Adamom sme boli spolu dva roky a sex hral v našom živote dôležitú úlohu. Rozhodne sme nepatrili medzi páry, ktoré by ho postrádali. Po svadbe sa všetko otočilo naruby.

Patrili sme medzi tie páry, ktoré si vedia užívať nielen život, ale aj sex. Sexovali sme nonstop, niekedy od rána do večera a nikdy nemal dosť. To mi ako žene veľmi lichotilo a sex sa tak stal pre mňa niečím omnoho viac. Dvíhal mi sebavedomie, nielen v posteli, ale aj v spoločnosti, kde sa mnou rád pýšil. Nikdy mu nevadilo, keď som si dala výstrih alebo minišaty. Miloval to na mne. Rovnako ako vysoké podpätky. Podľa neho sú pre mužov vzrušujúce a vždy chcel, aby som mala vysoké topánky.

Bol veľmi spoločenský typ, rád sa pred ženami predvádzal a miloval ich pozornosť. Keďže bol môj, nevadilo mi to. Tešilo ma, že ženy oňho majú záujem a on si vybral práve mňa za ženu. Bola to pre mňa výhra. Aspoň to som si myslela.

Čítajte tiež: Mali sme dokonalý sex, ale jemu to nestačilo: Podvádzal ma so ženou, s ktorou to robí väčšina mužov

Môj muž bol od sexu závislý, postupne spal so všetkými mojimi známymi

Po svadbe som si však začala uvedomovať, že môj muž je od sexu závislý. Postupne začali vyplavovať na povrch veci typu, že spáva s jednou mojou kamarátkou, potom zase s ďalšou. Paradoxne, čím viac ich bolo, tým menej ma to bolelo. V sexe som mu dala všetko, ale on aj tak šiel za inou a podvádzal ma. Okruh žien bol veľký, vlastne každá jedna z môjho okolia. Blízke kamarátky, aj známe. A to sú len ženy, o ktorých som sa dozvedela a patria do mojej blízkosti.

Mohlo by vás zaujímať: Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Najhoršie je, že moje kamarátky ho v tom podporovali

Ani neviem, či je horšie to, že ma podvádzal muž, alebo to, že to moje kamarátky a známe robili voči mne. Všetky do jedného. Každej išlo len o jedno – o samú seba. Flirtovali s ním, hrali jeho hru a vôbec im nevadilo, že je to môj muž. Práve naopak, mala som pocit, ako keby žiarlili a závideli mi ho. Využili potom každú jednu príležitosť na to, aby ho získali. Možno tajne dúfali, že si ho uchmatnú a možno im išlo len o jednu noc. A možno len o to, dokazovať si niečo voči mne. Vždy som totiž mala šťastie na pekných a charizmatických mužov, ktorých mi ženy závideli.