Presunúť na hlavný obsah

Priťahuje ma muž mojej kamarátky: Ona netuší, čo robí za jej chrbtom, skôr či neskôr sa vyspí s každou

Sex

Nechcela som byť tá najhoršia, ktorá jej to povie. Najhoršie však je, že som sa na tohto muža namotala už aj ja...

S Dianou sa poznáme už dlhšie, naši muži boli kamaráti a tak sme sa začali stretávať. Po tom, čo som sa rozišla, jej muž sa ku mne začal správať inak ako keď som bola vo vzťahu, a to celé za jej chrbtom. Keď som mala muža, nikdy som si neuvedomila, že by ma priťahoval. To sa však potom zmenilo. 

Čítajte viac: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Chytal ma za zadok a potom chcel viac

Vždy, keď sme boli osamote, hoci len chvíľku, začal sa ma nenápadne dotýkať a chytať ma za zadok. Nedá sa povedať, že by mi to nebolo príjemné, to je na tom najhoršie. Bol úspešný, veľmi atraktívny a sebavedomý. Lichotilo mi, že sa mu páčim a že ho priťahujem. Zároveň, nikdy by som neurobila niečo, čím by som liezla do vzťahu mojej kamarátke. 

Jemu to očividne neprekáža. Svoje túžby po mne dáva stále najavo a tvrdí mi, že s Dianou to medzi nimi neklape, že sú spolu len zo zotrvačnosti. Hovorí mi, ako som sa mu vždy páčila, už počas toho, ako som mala vzťah, ale nedovolil si vtedy ku mne nič. Začal mi dávať návrhy na spoločne strávený čas, ale tie zatiaľ odmietam. Zdá sa však, že sa nemieni vzdať sa. Jeho dotyky a príťažlivosť je však pre mňa veľkou skúškou. Bojím sa, že sa o chvíľu už neudržím. 

Ženám sa z neho rozpaľovali lýtka

Všetky ženy, ktoré poznám, sú z neho úplne hotové a skočili by mu ihneď do postele. Vlastne, akoby len na to čakali. Mám taký pocit, že nie som jediná, ktorú takto namotáva, i keď... U mňa je to intenzínejšie, ale myslím si, že mu z času na čas ženy podľahnú. 

Chce ma dostať, flirtuje so ženami, aby som žiarlila

Skôr či neskôr dosiahne svoje a vyspí sa s každou. Má extrémne silné sexuálne vyžarovanie, ktorému sa len ťažko odoláva. Dokonca viem, že chce, aby som žiarlila a tak flirtuje aj s inými ženami. Chce mi dať najavo, že neviem, o čo prichádzam. 

Neprehliadnite: Sexovali sme nonstop, no aj tak šiel vždy za inou: Podvádzal ma na každom kroku a so všetkými kamarátkami

Oboch mám veľmi rada a nechcem byť ja tá, ktorá bude najhoršia. Preto som Diane nič nepovedala. Nechcem si ich oboch nakoniec poštvať. Bojím sa však, ako sa celá táto situácia vyvinie a kam to všetko zájde...