Presunúť na hlavný obsah

Popová kráľovná Dara Rolins oslávila 50 vo veľkom štýle: Nechýbala ani Simona Krainová, Tina či Rytmus

Slovenské celebrity

Popová diva, dnes už kráľovná Dara Rolins, oslávila 50-tku nezabudnuteľným štýlom. Najväčší koncert v živote v O2 aréne Praha si nenechali ujsť mnohé známe osobnosti a dav jej najvernejších fanúšikov.

Ak je niekto v Česko-Slovensku znamená fenomén, je to Dara Rolins. Popová diva po včerajšom najväčšom koncerte v živote, vo vypredanej O2 aréne, je právom označovaná ako popová kráľovná. O tom, že to bude jedna veľká show, nikto nepochyboval, napriek tomu, ani deň po koncerte mnohých neopustili emócie, ktoré na koncerte zažili. Bol to nielen koncert a oslava jej 50-tky, ale aj oslava života. Dara dáva ženám nádej, že starnutia sa skutočne netreba báť a dokáže byť skvelé. Dlhodobo je motiváciou pre ženy nielen z pohľadu jej kariéry, ale aj osobného života. Svojimi slovami, ktoré pravidelne venuje svojim fanúšikom na Instagrame dokazuje, že by z nej pokojne mohla byť aj spisovateľka alebo coachka. Dara je jednoducho fenomén. 

Jej hudobná tvorba ako aj ona sama, spája generácie a vnáša do ich života oslavu radosti, šťastia a prítomného okamihu. Na nič sa nehrá a svojich fanúšikov púšťa do svojho života, čím sa jej oni odvďačili práve vypredanou O2 arénou. Je to ako vypredať Madison Square. Na československej scéne najlepší koncert, aký tu nemal obdobu. Dara ukázala, že sa ničoho nebojí a ako sa robí tá správna show. Celkovú choreografiu mal pod palcom Miňo Kereš, ktorý si získal veľké uznanie za svoju prácu a profesionálny prístup. Vždy ide na 100%. Najsilnejšími momentom bolo vystúpenie jej dcéry Loly. Prekvapivé vystúpenie nastalo, keď sa na pódiu objavil raper Rytmus, s ktorým Dara v minulosti chodila 8 rokov. Nechýbala ani speváčka Tina, Anita Soul, Monika Bagárová, Dan Bárta, Leoš Mareš či modelka a jej dlhoročná kamarátka Simona Krainová. 
A nám už nezostáva nič, len povedať:  Dara, všetko najlepšie a ďakujeme ti!

Monika Bagárová 

 

Anita Soul

 

Rytmus


Tina

 

Natália Végh

 

Simona Krainová