Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie parfumy na jar 2023: Ak túžite spoznať niečo nové, tieto vône sa pre vás stanú návykové

Krása

Jarné parfumové novinky, ktoré si dokonale podmania vaše zmysly.

Cieľ zanechať podmanivý dojem

Vôňa, ktorá prekračuje dobrodružného ducha Burberry Her Elixir de Parfum stelesňuje odvážnu ženu, ktorá sebavedome skúma nepoznané a vydáva sa za dobrodružstvom s cieľom zanechať odvážny a podmanivý dojem. Sú pre ňu charakteristické ovocné a gurmánske tóny s odvážnym výbuchom zrelých lesných plodov s jazmínom, doplnené zmyselnou návykovou vanilkou a ambrou.

Radosť a vernosť samej sebe

Perfect Eau De Toilette od Marc Jacobs je žiarivá kvetinová vôňa, ktorú vytvorila parfumérka Domitlle Michalon-Bertier ako upokojujúcu vôňu. Kytica bielych narcisov s nečakaným nádychom moderných tónov ako ružového korenia a truskavca. Žiarivý, radostná a čistá vôňa s drevitým základom oslavuje silu byť verná sama sebe.

Nežná sila mladosti a zmyselnosti

Sladká, ovocná gurmánska vôňa Euphoria Eau de Toilette od Calvin Klein Fragrances sa otvára vôňou šumivej slivky. V srdci sa rozžiari charakteristická hrejivá orchidea, ktorú rozjasní veľkoleposť ruže a dodáva jej šťavnatú sviežosť. Kompozíciu uzatvára ľahučká stopa vanilky zjemnená kašmírom. Výsledkom je jantárový akord s hrejivosťou a ženskosťou.

Prísľub fascinujúcej cesty

Túžba poznávať svet s rešpektom k prírode. Nová vôňa Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense stelesňuje ódu na krásu sveta, ktorá je plná nezabudnuteľných a vzrušujúcich zážitkov. Vôňa jazmínu kontrastuje so sladkými tónmi datľového a hruškového akordu. Jej zmyselnosť umocňuje omamná vanilka a krémové santalové drevo. Dotyk pačuli vlieva žiarivosť a neutíchajúcu eleganciu.