Presunúť na hlavný obsah

Na dobrej vlne: Plavkové hity na rok 2023 prajú inakosti

Móda

Leto bude hravé, farebné a budete mať príležitosť tak trochu popustiť uzdu fantázii. Pozrite sa na plavky, ktoré budú nastávajúcu sezónu skutočným hitom.

Hoci sa to nezdá, leto sa nezadržateľne blíži. Preto je dobré inšpirovať sa vopred, aké plavky budú tohtoročnú summer sezónu hitom. Pozrite sa spolu s nami, ktoré kúsky by ste si mali zaobstarať a je viac ako isté, že nimi na pláži zaujmete. 

Háčkovaná láska

Háčkované plavky sú obľúbené už niekoľko sezón. A inak tomu nebude ani teraz. Dobré je však siahnuť po takých, ktoré majú kombinované materiály.

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Je to nielen praktické, ale opäť vám to dodá aj hravosť a inakosť. Záleží len na vás, či siahnete po bikinách alebo jednodielnom kúsku.

Hravá geometria

Geometria, vzory to všetko sa premietne na pláže aj tento rok. Nebude však už tak v popredí neón ako to bolo minulú sezónu, no skôr elegantnejšie verzie farieb a netradičnejšie kombinácie.

Veľmi obľúbenou bude kombinovanie s hnedou. Napríklad modrá s hnedou, smaragdová s hnedou, čierna s hnedou. Na opálenej pokožke to bude vyzerať skvele, toho sa vôbec netreba báť. No a strih je opäť vo vašej réžii.

Nadčasová klasika

Čierne bikiny sú klasikou, ktorá nevyjde z módy a nikdy nimi neurobíte krok vedľa. Je to niečo ako mať v šatníku malé čierne.

Neprehliadnite: Sporty chic: Farba roka 2022 sa preniesla aj do športových kreácií, toto sú najväčšie trendy

Nadčasové, nestarnúce a celý život chic. Navyše, aka máte peknú postavu, v takomto kúsku naozaj vyniknú všetky vaše prednosti. Krásne sa inak kombinujú so zlatými doplnkami. Aj na pláži takto viete docieliť hotový glamour efekt.

 

- Najčítanejšie -