Presunúť na hlavný obsah

Zariaďujeme spálňu podľa feng shui: Takto si do života pritiahnete šťastné manželstvo

Bývanie

Ak túžite po šťastnom a harmonickom manželstve, podľa feng shui si ho pritiahnete pár zmenami vo vašej spálni.

Spálňa je intímnym miestom, v ktorom by mala prúdiť len tá najlepšia energia a láska. Samozrejmosťou je absencia elektroniky ako je televízia, počítač a dokonca by ste v spálni nemali mať spojenú ani pracovňu. Podľa tradičného čínskeho feng shui si pritiahnete šťastné manželstvo už pár zmenami v tejto miestnosti.

Inšpirujte sa: Trend roka 2023 v bývaní, ktorý sa vám bude páčiť: Takto dostanete von všetku negatívnu energiu

Predmety v dvojiciach

Keď si všimnete, v spálni sa väčšinou nachádzajú dva nočné stolíky, dve lampy. Predmety, ktoré sú v tejto miestnosti by podľa feng shui mali byť vždy v pároch. Napríklad aj také obrazy, nikdy by nemal byť len jeden, ale v páre. 

Jeden veľký spoločný matrac

Posilnenie partnerského vzťahu má na svedomí jednoznačne aj jeden veľký spoločný matrac v posteli. Spoločné súznenie v posteli posilní milostný život a vzájomnú intimitu. 

Neprehliadnite: Farba steny v spálni ovplyvňuje kvalitu vášho spánku: Viete, ktorá je najideálnejšia a čomu sa vyvarovať?

Oproti posteli by ste nemali mať zrkadlo

Jedna z častých vecí, ktoré v interiéroch spálne nájdeme je zrkadlo oproti posteli. Často býva práve na skrini, no podľa feng shui by ste zrkadlo mali radšej skryť napríklad do skrine zvnútra. 

- Najčítanejšie -