Presunúť na hlavný obsah

Z obľúbenej moderátorky je hrdá babička: Dcéra Eriky Barkolovej porodila, mamou sa stala ako študentka medicíny

Slovenské celebrity

Moderátorka Erika Barkolová je mamou dvoch krásnych dcér - Patrície a Alexandry. A práve Alex sa už zaradila do klubu mamičiek. Ako 23-ročná priviedla na svet chlapčeka, ktorému spolu s partnerom vybrali hneď dve mená.

Keď vo februári moderátorka Barkolová na svojom Instagrame zverejnila Alexinu fotku s tehotenským bruškom, hneď bolo jasné, že na rolu starej mamy sa veľmi teší. "Moja nová krásna životná etapa," napísala vtedy Erika. 

Pred pár dňami sa táto životná etapa začala naplno. Erika sa stala babkou, jej 23-ročná dcéra porodila chlapčeka. Oliver Patrik sa prišiel na svet v nedeľu 19. marca. Informáciu priniesol portál Ranných Novín, ktoré Erika moderuje. 

Alex materstvo svedčí, cez svoj Instagram sa už pochválila fotkou svojho synčeka. Čerstvej mamičke srdečne gratulujeme, mladej rodine prajeme najmä veľa zdravia. 

Prečítajte si: Pred 13-timi rokmi svojím spevom rozplakala Karla Gotta: Dnes je hviezdnou interpretkou a mamou

Než sa Alex porodila, takmer všetok svoj voľný čas venovala štúdiu medicíny na Univerzite Komenského. To zrejme na istý čas kvôli bábätku odloží, no jedno je isté - má našliapnuté na skvelú kariéru lekárky.

Prečítajte si: Na televíznej obrazovke sexi doktor, v súkromí študent medicíny: Victor Ibara ide v šľapajách svojho úspešného otca

Druhá moderátorkina dcéra Patrícia si vybudovala kariéru v kanadskom Toronte, v ktorom dlhodobo aj žije.