Presunúť na hlavný obsah

CHANEL sezónne butiky otvorili svoje brány: Na letnú atmosféru láka Marbella, Saint-Tropez, Capri či Bodrum

Cestovanie

CHANEL sezónne butiky otvorili svoje brány v Marbelle, Saint-Tropez, na Capri a v Bodrume.

Marbella

Pred letom CHANEL znovu otvoril dvere svojho priestranného butiku s rozlohou 160 metrov štvorcových v Marbella Club, známom španielskom plážovom hoteli na pobreží Stredozemného mora na pobreží Costa del Sol.

Butik sa nachádza na prízemí hotela a je prístupný z terasy, ktorá je zariadená pohodlným trstinovým nábytkom a bujnou vegetáciou, ktorá odráža okolité zelené záhrady. Príjemný pobrežný pôvab hotela, ktorý je dlhoročným druhým domovom pre verných hostí, sa odráža v butikových interiéroch – zariadených ako moderná andalúzska vila, v ktorej sa návštevníci môžu na chvíľu zdržiavať naboso z pláže.

Čítajte tiež: VIDEO: CHANEL RTW jar/leto 2023: Spomienky na film Minulý rok v Marienbad a francúzsky pôvab

Updatenutý dizajn interiéru zvýrazňuje nadčasovú paletu CHANEL prostredníctvom skúmania materiálov vrátane ružovo-béžového travertínu, bieleho obkladu a akcentov matného čierneho lakovaného dreva. Tlmené neutrálne pozadie umožňuje, aby farba a detaily kolekcie boli stredovým rámom. Tkané koberce, príjemné pohovky na poludníku a dekoratívna keramika a bujný život rastlín dodávajú domácke prvky, ktoré umocňujú pocit bývania.
Od marca môžu hostia objavovať najnovšie kolekcie a doplnky hneď, ako prídu do butiku: najskôr jar-leto 2023 Ready-to-Wear, potom v máji kolekciu CHANEL COCO BEACH venovanú letným dňom a teplým nociam, kolekciu Métiers d'art 2022/23 v júni, pre-collection jeseň-zima 2023/24 v júli a kolekciu jeseň-zima 2023/24 Ready-to-Wear v septembri.

Marbella Club Hotel
Bulevar Príncipe Alfonso von Hohenlohe s/n Marbella - Málaga


Saint-Tropez

CHANEL sa vracia, ako každý rok, do Saint-Tropez osláviť leto. Dom na jednu sezónu opúšťa mestský dom La Mistralée a usadí sa v srdci dediny. Veľká okrová kamenná rezidencia s rozlohou 340 m2 s modrými okenicami, postavená na malom námestíčku s typickým provensálskym šarmom, bola premenená na elegantný butik s kolekciou Ready-to-Wear a doplnkov od Virginie Viard, ako aj výberom šperkov a hodiniek. ako rad parfumov.
Ako keby vstúpili do rekreačného domu, klienti sú vítaní v tienistej záhrade s vonkajším salónom obklopeným stredomorskými druhmi. Butik sa otvára do rozsiahleho vestibulu zdobeného vitrážou – odkazom na vitráže opátstva Aubazine, kde Gabrielle Chanel strávila časť svojho detstva. Prízemie sa potom rozprestiera okolo jednej veľkej miestnosti prerušovanej čiernymi stĺpmi kontrastujúcimi s terakotovou podlahou a bielymi stenami s panelmi z béžového zellij alebo prešívanej látky. Minimalistická dvojfarebná architektúra, kde teplé priestory vytvárajú súpravy nábytku, ako sú zakrivené lampy a svetlé koberčeky lemované čiernou farbou. 
Na prízemí sa nachádzajú aj ďalšie dva priestory. Prvá je venovaná kabelkám, vrátane ikonických kabeliek 2,55 a 11,12, spolu so sezónnymi kreáciami a novými verziami kabelky CHANEL 22. Druhá je venovaná letu s plavkami a plážovými doplnkami, slnečnými okuliarmi a od mája ukážkou kolekcie CHANEL COCO BEACH.
Tento priestranný salón predstavuje kolekciu a prekolekciu jar-leto 2023 Ready-to-Wear, ku ktorým sa v najbližších týždňoch pripojí kolekcia CHANEL – Dakar 2022/23 Métiers d'art.
Sezónny butik CHANEL v Saint-Tropez je otvorený od 8. apríla do októbra.

CHANEL Boutique
78
 boulevard Louis Blanc
83990 Saint-Tropez France


Capri 

Začiatkom apríla CHANEL otvoril brány svojho sezónneho butiku v srdci čarovného ostrova Capri, v blízkosti malebnej via Camerelle. Tento rok bol butik CHANEL prepracovaný v čistom, minimalistickom štýle, zaliaty žiarivou bielou s kontrastnými akcentmi grafickej čiernej. Medzi centrálnymi konzolami z minerálneho kameňa a stenami a pódiami obloženými pastelovými tvídovými prvkami sa hrá textúra, ktorá do priestoru vnáša teplo a charakter. Svetlom naplnené a pokojné útočisko, v ktorom môžete objavovať a tešiť sa z konfekcie na novú sezónu, kabeliek a doplnkov. Ako sa hodí do slnkom zaliateho prostredia, vstup do butiku je cez kamennú terasu v terakotovom odtieni, ktorá je zariadená príjemnými vonkajšími pohovkami a kreslami a je opojná s voňavými letnými vôňami citrusov a bugenvilie.

Mohlo by vás zaujímať: Chanel Cruise 2022/23: Slnečné okuliare, ktorých dizajn bude určovať trendy na najbližšie leto

Butik predstaví najnovšiu kolekciu CHANEL COCO BEACH 2023, hravý remix amerických kódov športového oblečenia spolu s pestrofarebnými modernými plavkami, ktoré sú exkluzívne dostupné vo výbere butikov CHANEL po celom svete, vrátane Capri. K dispozícii je aj filmová a lákavá kolekcia Ready-to-Wear jar-leto 2023, kolekcia CHANEL - Dakar 2022/23 Métiers d'art, ktorá oslavuje farebný, slobodomyseľný elán 70. rokov a pre-collection jeseň-zima 2023 /24.
CHANEL s potešením víta klientov v sezónnom butiku na Capri od 3. apríla do 31. októbra.

CHANEL
Via Vittorio Emanuele, 61
Capri

Bodrum

CHANEL s radosťou privíta dovolenkárov späť v aestivalovom, sezónnom butiku na slnkom zaliatom pobreží Egejského mora v tureckom Bodrume, v rezorte Mandarin Oriental.
Moderný dizajn butiku v tvare kocky s dvojitým logom C na streche zloženej z čierno-bieleho štrku vyniká na pozadí hotelových záhrad a morského pobrežia. Čisté grafické línie konštrukcie sú vyrezané z miestneho travertínového kameňa a príroda sa cíti všade prítomná vďaka presklenej fasáde, bohatým oknám a dvojitým skleneným dverám, ktoré dovoľujú slnečnému žiareniu a morskému vánku prenikať dovnútra. Ako sa hodí k letnej dovolenkovej nálade, butik je lemovaný balkónom a terasou, pričom obe sú vybavené príjemnými vonkajšími pohovkami, takže hostia môžu relaxovať a cítiť sa ako doma.
Butik sa otvára kinematografickou kolekciou jar-leto 2023 Ready-to-Wear, po ktorej bude nasledovať prehliadka najnovšej línie CHANEL COCO BEACH 2023 – túto sezónu hravý remix amerických kódov športového oblečenia spolu s pestrofarebnými modernými plavkami, ktoré sú exkluzívne dostupné vo výbere butikov CHANEL po celom svete. S postupujúcou sezónou do butiku príde aj kolekcia CHANEL - Dakar 2022/23 Métiers d'art, ktorá oslavuje pestrý, slobodomyseľný elán 70. rokov a pr-collection jeseň-zima 2023/24.

CHANEL
MANDARIN ORIENTAL HOTEL BODRUM Cennet Koyu, Çomça Mevkii, 314
Sokak No. 10, Göltürkbükü Mahallesi 48400 Bodrum

- Najčítanejšie -