Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne praktiky, na ktoré muži nedajú dopustiť: Toto im doprajú milenky, no nedostáva sa im to v manželskom zväzku

Partnerské vzťahy

Niektoré veci muži nájdu skôr v náručí milenky, ako v tom manželkinom. Ak sa nechcete dopúšťať takejto chyby aj vy, pozrite sa, čo by ste mali svojej polovičke doma dopriať.

V posteli rady a veľa experimentujú, nemajú zväčša zábrany a doprajú chlapovi všetko, po čom túži. Mnohokrát práve to, čo mu doma chýba. Čo teda hľadajú muži v spálni mileniek a vďaka čomu sa im ich darí držať pri sebe? 

"Z môjho pohľadu definuje dobrú milenku to, že je ochotná skúšať akúkoľvek vec. Či už sa jej zdá smiešna, trápna alebo ju nechápe. Bavia ju všetky tie hračky, špeciálne prevleky, bielizeň. Úprimne, toto sa v manželstve najmä rokmi vytráca. Akákoľvek túžba skúšať niečo iné mimo klasiky zväčša ženy vždy rýchlo opustí." (Denis, 28)

Mohlo by vás zaujímať: Urobila som všetko, aby som ho potešila: Po rokoch som zistila, že mi vzal všetko a ja som mu to dovolila

"Milenky počas sexu dávajú veľmi jasne najavo, čo sa im páči. Nekontrolujú sa v prežívaní vzdychov, či výkrykov, mám pocit, že si sex ako taký užívajú každým jedným pórom tela a to je pre nás mužov nesmierne vzrušujúce. Zintenzívňuje to akt samotný a verte, že to chlapa dostáva presne tam, kde ho žena chce mať. A áno, mal som milenku popri manželke a bolo to presne z tohto dôvodu. Moja žena bola maximálne pasívna. Vždy to brala ako povinnú jazdu." (Alan, 33)

Mohlo by vás zaujímať: V prvom manželstve som nebola dobrou ženou: Chcela som to napraviť v ďalšom, a takto to dopadlo

"Ja to mám abecedne zoradené: I, O, P. Iniciatíva, orálny sex, pochvala. Toto je niečo, čo u milenky dostanem vždy, no keď som bol zasnúbený a mal som sedemročný vzťah, nemal som to ani náhodou. Tesne pred svadbou som si začal s bývalou spolužiačkou a tieto veci ma k tomu viedli. Žena by mala na toto myslieť a nielen na začiatku vzťahu. Aspoň ja to tak vnímam." (Filip, 32)

Doprajete mužovi v posteli všetko po čom túži?

spolu hlasovalo 792 ľudí

Áno
431
Nie
361