Presunúť na hlavný obsah

Deň matiek 2023: Tipy na darčeky pre vašu najmilovanejšiu osobu v živote

Zábava

Výnimočný deň pre výnimočné ženy. Máme pre vás tipy na darčeky na Deň matiek, ktorými urobíte svojej najmilovanejšej osobe v živote zaručene radosť.

Vôňa ako šperk: Óda na kvetinovú a kožovitú kvalitu jazmínu

Parfumovaná voda Molton Brown Jasmine & Sun Rose predstavuje ódu na kvetinovú, živočíšnu a kožovitú kvalitu jazmínu. Sladký malinový list či tóny davany a cassis. Srdce vône tvorí dotyk labdanum absolut a orientálna ruža. Vôňa je doslova magnetom pre večerné oblečenie.

Čítajte tiež: Farebné paletky na oči: Baby pink odtiene krásne rozžiaria pohľad a dodajú žene oslnivú krásu

Luxusná levanduľová maska na spanie 

Luxusná maska na spanie s levanduľou z čistého hodvábu a zamatu Holistic Silk (Beautysecret.sk) má aromaterapeutické účinky, zmierňuje napätie a stres a navodí pokojný a hlboký spánok, nakoľko dokonale simuluje tmu. Gumička je jemná a nevyvíja tak tlak na okolie spánkových kostí alebo lícnych kostí, takže prirodzene splynie. 

Ikonické cestovné puzdro na flakón či iné drobné osobné veci

Pri vytváraní cestovných puzdier s vôňou Louis Vuitton uplatňuje svoje majstrovstvo a majstrovstvo pri navrhovaní dokonalého puzdra na prepravu a ochranu každého kusu osobných vecí. Cestovné puzdro s objemom 100 ml uchováva a chráni váš flakón parfému, pričom sa bezpečne zatvára pomocou pracky.

Mohlo by vás zaujímať: Kvetinové parfumy, ktoré vás naladia na jar 2023: Romantický nádych a ženská sebaistota z vás vykúzlia novú ženu

- Najčítanejšie -