Presunúť na hlavný obsah

Dvojnásobná mama Dada a jej beauty rutina: Čím som staršia, tým si viac uvedomujem, že máme rôzne fázy a meníme sa

Krása

Je krásna, vtipná, autentická. Skrátka sa na nič nehrá a to na nej my ženy milujeme. Ukazuje všetky stránky materstva, užíva si bežné momenty a dokazuje, že život s deťmi nás posúva vpred. Ako vyzerá beauty rutina Dady, známej na sociálnych sieťach ako dada_sz? Nám to prezradila.

Skús sa pár vetami opísať...

Moje meno je Dada, som mamou dvoch malých dcér a milovník kozmetiky. Snažím sa ukázať mamičkám i ženám, že na starostlivosť o pleť netreba zabúdať pri všetkých našich povinnostiach.

Inšpirujte sa: Najnovšie vlasové trendy pre rok 2023: Táto farba pristane všetkým ženám, no strih treba prispôsobiť tvári

Môj deň si neviem predstaviť bez rannej rutiny a na záver bez tej večernej. Som veľký milovník masiek a rada pripomínam v nedeľu ženám, aby si dopriali starostlivosť navyše a venovali sa sebe. 

Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa? 

Kedysi by som odpovedala veľmi jednoznačne, no čím som staršia, tým si viac uvedomujem, že máme rôzne fázy a meníme sa. Rovnako je to i u mňa.

Na prvom mieste sú konštantne moje dcéry, sú vo veku (3 a 5 rokov) kedy u nich vidno obrovské pokroky a naozaj je radosť sledovať ich každý deň. 

Aktuálne, keďže som sa stala tvárou značky Institut Esthederm, ma napĺňa moja robota. To, že môžem šíriť povedomie značky, veľa sa vzdelávam, celkom dosť cestujem a som za to veľmi vďačná. Ak si predstavím prácu snov, tak je to určite táto.

Zároveň som sa po dlhšom čase odhodlala cvičiť, kedysi som žila veľmi zdravo a cvičila som, potom som vybočila z cesty, prišli deti, mala som veľa roboty, pandémia… Teraz sa k tomu pomaly vraciam a cítim, že som to opäť ja. 

VIDEO: Krásna influencerka a dvojnásobná mama Dada prezradila svoju beauty rutinu

 

Neprehliadnite: Večerná rutina, s ktorou do rána omladnete: Takto získate vzhľad o pár rokov mladšej a neprezradíte svoj vek 

- Najčítanejšie -