Presunúť na hlavný obsah

Bol ženatý a dokonale mi poplietol hlavu: To, čo mi však v sexe ponúkol, ma úplne urazilo...

Partnerské vzťahy

V mojom živote sa z ničoho nič objavil muž, biznisman, ktorý k nám do firmy často chodieval za našim šéfom. Bol ženatý, ale mala som pocit, že ho priťahujem...

Bohatí a úspešní sú väčšinou už dávno ženatí

Chodieval na stretnutia k nám do firmy. Boľ pohľadný, charizmatický a úspešný biznisman. Takí sú väčšinou už dávno ženatí a tak to bolo aj v jeho prípade. Ženy sa po takýchto mužoch vrhnú totiž hneď a snažia si ho uloviť, nech ich to stojí čokoľvek. A ani sa nečudujem, aspoň v jeho prípade. 

Mohlo by vás zaujímať: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Mala som pocit, akoby sme sa vzájomne očami vyzliekali

Po čase som si však začala všímať, že aj z jeho strany je istá náklonnosť a že čoraz viac po mne pokukuje. Nebolo to len také obyčajné pozeranie, malo to hĺbku a občas som mala pocit, ako keby sme sa vzájomne očami vyzliekali. Bolo to tajomné, vzrušujúce a musím sa priznať, že ma to veľmi bavilo. Dlhodobé flirtovanie sme si obaja užívali a v istú chvíľu som si dokonca myslela, že medzi nami niečo bude. 

Raz sme sa stretli na večierku našej spoločnosti a keď už sme mali všetci niečo popité, atmosféra aj vzťahy sa oveľa viac uvoľnili. Vtedy mi povedal, že sa mu páčim a že nevie zo mňa spustiť oči, aká som výnimočná žena atď. Čakala som, že nám vznikne milenecký vzťah. 

Čítajte tiež: Biznisman, po ktorom ženy túžili, no v posteli sa vždy menil na nepoznanie: Sex s ním bol doslova ako utrpenie

To, čo mi v sexe ponúkol, ma úplne urazilo

Namiesto toho som však mala pocit, že zle počujem. Navrhol mi, či by som niekedy nemala chuť a odvahu ísť s ním a s jeho manželkou do trojky. Povedal mi, že jeho žena miluje ženy ako som ja a že si vie predstaviť poriadne dobrodružstvo, aké by sme spolu všetci traja mohli zažiť. Hovoril mi o tom, ako sa mi obaja budú venovať a že sa nemusím báť. Urobia všetko pre to, aby som bola najspokojnejšia. 

Bola som v šoku, nečakala som to a veľmi ma to ranilo. Neskôr aj veľmi urazilo. Od toho momentu ma absolútne nepriťahoval a úplne odišiel z mojej predstavy. Beriem to tak, že to tak malo byť. 

- Najčítanejšie -