Presunúť na hlavný obsah

Rose alert: Naučte sa ružovú nosiť s eleganciou a sofistikovanosťou

Móda

Ružová vôbec nemusí byť infantilná, či príliš výrazná. Treba s ňou len vedieť správne pracovať. My vieme, ktoré kúsky stojí rozhodne za to mať v šatníku.

Sú ženy, ktoré ju milujú aj také, ktoré ju nedokážu vystáť. Ružová je farbou, ktorá by vám v šatníku počas teplejších dní nemala chýbať. Aj keď možno patríte do kategórie minimalistiek, nejaký ten kúsok v tomto odtieni si treba zaobstarať. Rozžiari vás a dodá človek hravosť.

20+

S ružouvou dokážete krásne variovať. Napríklad kombinácia bundičky a topánok s kabelkou v totožnom odtieni rozhodne oživí akýkoľvek styling.

Neprehliadnite: Topánky, ktoré budú must-have tohto leta: Tieto kúsky sa dobre kombinujú a navyše ich definuje pohodlnosť

Aj keď treba priznať, že v tejto kombinácii je to skôr pre mladšie ročníky.  No ak by ste si vzali namiesto bundy hodvábnu blúzku, určite si to môžete dovoliť aj po 30- tke.

30+

Presne tu je vidieť ten rozdiel. Odtiene ružovej zohrávajú pri stylingoch v rôznom veku veľkú úlohu. Takýto jemný, nežný pastel vo forme kostýmu je skvelou voľbou. Do práce, či na nejaký meeting ako stvorené. Ženské a inšpiratívne.

40+

Ak ste v tej kategórii minimalistiek, toto je kombinácia pre vás ako stvorená. Sako v pastelovom odtieni je dobrá voľba a využijete ho vlastne celoročne. Krásne bude vyzerať v kombinácii so sivou, či so zemitými odtieňmi. 

Inšpirujte sa: Slip dress štyrikrát inak: Pristanú každemú typu postavy, ak ich viete správne kombinovať

- Najčítanejšie -