Presunúť na hlavný obsah

Aj napriek známemu priezvisku si prešla ponižovaním a odmietaním: Dnes sa snaží Lily-Rose Depp ukázať silu a ísť svojou cestou

Zahraničné celebrity

Krásna, talentovaná, ale aj svojská a odvážna. Aj taká je Lily - Rose Depp. Napriek známemu priezvisku a peknej tváričke, nemala vždy cestu svetom showbiznisu ružovú.

Mám tvrdú povahu a keď mi niekto ubližuje, viem s tým pracovať

Už nejaký čas patrí medzi miláčikov Hollywoodu. Lily-Rose Depp bola dlho symbolom francúzskej, dievčenskej elegancie a hrala skôr vo francúzskych a anglických filmoch. Herečka, supermodelka a všestranná it girl si však prešla náročným obdobím, na vlastnej koži zistila, čo je to ponižovanie a odmietanie. 

Neprehliadnite: Vojvodkyňa Kate má jednu výhodu, ktorú mala aj princezná Diana: Vďaka nej je obľúbená

S otcom, ktorý je známy svojou svojráznou povahou i filmografiou a matkou, ktorá vydala francúzsky singel, keď mala len 14 rokov, nie je prekvapujúce, že život Lily-Rose Depp bol vždy všetko, len nie obyčajný. Jediná dcéra Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis sa narodila v Paríži v roku 1999 – ale počas dospievania trávila čas medzi City of Lights a Tinseltown. Sama to vníma ako veľké šťastie, že vyrástla ako Francúzka aj Američanka súčasne. Počas premiér a rozhovorov často plynule prepína medzi angličtinou a francúzštinou.

"Cítim sa tak spojená s mojimi francúzskymi a zároveň americkými koreňmi. Som prepojená s oboma kultúrami. Mám veľké šťastie, že hovorím oboma jazykmi."

Zatiaľ čo sa jej rodičia rozišli, keď mala 13 rokov, Lily-Rose nazvala svoje roky dospievania uvoľnenými a pohodovými.

"Moji rodičia neboli veľmi prísni. Vždy mi verili, že som nezávislá a robím vlastné rozhodnutia. V skutočnosti nebolo proti čomu rebelovať."

Jej otec priznal, že sa celkom obával o skorú módnu kariéru Lily-Rose, hviezda The Idol však povedala, že rodičia plne podporovali jej ukončenie školy, keď mala 17 rokov, aby sa mohola venovať herectvu.

"Obaja odišli zo školy, keď mali 15 rokov, takže nemôžu nič povedať." Univerzitu som nikdy nepovažovala za svoj cieľ. Vždy som chcela len pracovať. Ale nemyslite si, že všetko bolo vždy ružové. Najmä v začiatkoch kariéry som často počúvala, že za moje úspechy môže moje priezvisko. Viem dobre, čo je to ponižovanie a odmietanie. No rozhodla som sa tomu postaviť čelom. Mám tvrdú povahu a keď mi niekto ubližuje, viem s tým pracovať. Myslím, že v tom mám tiež veľké šťastie. 

Nechcela komentovať ani proces svojho otca Johnnyho Deppa s Amber Heard. Zatiaľ čo veľmi propagovaný prípad ohovárania patril medzi najsledovanejšie a aj na Lily-Rose boli vyvíjané tlaky, vždy len skonštatovala, že jej neprislúcha hovoriť o tom.

"Keď je to niečo, čo je také súkromné a také osobné, že to zrazu nie je také osobné... cítim, že mám naozaj nárok na svoju tajnú záhradu myšlienok. Viem, že tu nie som na to, aby som sa za niekoho zodpovedala, a cítim, že počas veľkej časti mojej kariéry ma ľudia naozaj chceli najmä spájať s mužmi v mojom živote, či už sú to členovia mojej rodiny alebo moji priatelia, čokoľvek. No o to nestojím. Som sama sebou, nasledujem moje ciele a veci dosahujem vlastným pričinením. A tiež som sa naučila byť na seba hrdá."

Čítajte tiež: Expertka na reč tela hovorí: Kate si získava srdcia všetkých, pretože sa správa ako budúca kráľovná

- Najčítanejšie -