Presunúť na hlavný obsah

Na dovolenke sa objavila manželova bývalá: To, čo nám tam stvárala, nemohla byť náhoda, ale zámer

Partnerské vzťahy

Spoločná dovolenka s manželom sa premenila na zlý sen. Stačilo, že sme sa tam stretli s osobou, ktorá sa rozhodla nám robiť zo života peklo a to za každú cenu.

S manželom sme spolu už dva roky, ale jeho bývalá sa s tým doteraz nevie zmieriť. On bol iniciátorom rozchodu a napriek tomu, že v tom čase sme spolu nič nemali, iba sme sa poznali, ona je dodnes presvedčená, že som jej ho prebrala. Odvtedy nám stále robí nejaké problémy. 

Čítajte tiež: Bola krásna a sexy, no pekne ma zneužila: Zobral som ju na služobku, no to som ešte netušil, čo sa v nej skrýva

Na dovolenke sme stretli manželovu bývalú

Mala to byť naša spoločná dovolenka po dlhom čase, vôbec by mi nenapadlo, že práve jeho ex si pozisťuje cez spoločných priateľov s mojím mužom, kam máme namierené. V tomto musím uznať, že bola fakt dobrá. Svojimi schopnosťami manipulátorky sa jej vždy podarilo dostať sa ku všetkým informáciám o nás, ktoré následne zneužívala. Jednoducho sa rozhodla, že posledné roky namiesto toho, aby si žila svoj život a mala nový vzťah, bude žiť ten náš a pokúsi sa nám ho strpčovať. 
Zrazu sme boli na pláži a spoza rohu sa vyrútila partia žien v podnapitom stave, ktorá sa tvárila, ako keby práve boli na rozlúčke so slobodou. Z pláže si urobili doslova párty a ona sa tvárila, ako keby sa nič nedialo. 

To, čo nám tam stvárala, nemohla byť náhoda, ale zámer

Keďže už poznám, čo je zač, nenechala som sa ňou vyprovokovať. Tvárila sa, že nás nepozná a nevieme, kto je. Pochybujem, že jej kamarátky vedeli, že sme tam my a že nás pozná, respektíve, že na pláži leží jej ex partner. Začala iniciovať, aby si dievčatá postupne dávali zvršky plaviek dolu a predvádzali sa, aké majú telá a aká je s nimi skvelá zábava bez záväzkov. Áno, mali pekné telá a boli sexy, nehovorím to v zlom preto, že by som žiarlila, ale preto, že viem, že to nebola náhoda, ale zámer, tak ako všetko, čo ona kedy vymyslela. Chcela ma vyprovokovať a zneužívala k tomu aj iných ľudí. Bolo to trápne. 

Neprehliadnite: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Môj muž jej nechce nič tvrdé napísať, cíti sa blbo a hovorí mi, že to mám celé ignorovať, ale ako sa dá žiť s tým, že vás všade (dokonca aj na dovolenke) prenasleduje manželova ex? Ako sa dá tváriť, že je všetko v poriadku a voľne slobodne dýchať? Občas sa cítim, ako keby ma prenasledovali paparazzi, ale o čosi horšie. Ak sa doteraz nevyrovnala s rozchodom, je to choré. Podľa odborníkov sa zdravý normálny človek zmieri s rozchodom maximálne do roka. 

- Najčítanejšie -