Presunúť na hlavný obsah

Na dovolenke po mne vyštartoval muž mojej kamarátky: Túžil mať so mnou sex už dlhšie, no toto bolo spúšťačom

Sex

Dovolenka vo štvorici nie je možno najlepší nápad. Teda, pokiaľ idete s párom, kde to môže zaiskriť ako to bolo aj v mojom prípade.

Dovolenka vo štvorici s iným párom nám prišlo ako fajn nápad. Prechádzali sme si maličkou krízou a tak sme radšej trávili čas v spoločnosti iných, než len sami so sebou. Obidvaja sme to chceli ustáť a nejak prirodzene sme sa rozhodli pre spoločnú dovolenku. 

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Dovolenka vo štvorici

Spočiatku všetko vyzeralo byť fajn, ale v jeden večer sa to zmenilo. Muž mojej kamarátky si všimol, že medzi nami s priateľom nie je niečo úplne v poriadku a spozorovala som, že jeho náklonnosť ku mne sa začala stupňovať. Najskôr som si myslela, že ma len ľutuje, ale nebolo to tak. Jeho gestá, dotyky a slová, keď sme boli chvíľu osamote pripomínali novo vznikajúci vzťah. 

Chvíľkami medzi nami prebehli veľmi intímne veci a ja som zrazu objavila v sebe city, ktoré som dovtedy ku nemu vôbec necítila. Nikdy som sa totiž na neho nepozerala ako na objekt túžby. Zistila som však prečo. Nie že by ma nepriťahoval, práve naopak, vždy mi pripadal ako level, ktorý nikdy nedosiahnem. Bolo to však tým, že bol zadaný. Od tých ruky preč. V tomto som zásadová. Tieto momenty, kde sme boli len my dvaja, však boli pre mňa silnou skúškou, ako to celé ustáť. 

Túžil po mne už dlhšie, na dovolenke sa to všetko len prevalilo

Keď sme boli chvíľku sami na terase, pýtal sa ma, či je medzi mnou a priateľom všetko v poriadku alebo sa rozchádzame. Zároveň mi povedal, že po mne túži už dlhšie a nikdy nemal odvahu mi to naznačiť, keďže som bola zadaná. Priznal, že aj on prežíva krízu s tou mojou kamarátkou, hoci navonok to celé vyzerá, akoby boli najšťastnejší pár. Bol to vždy len obraz, ktorý sa snažila ona uhrať na ostatných. Realita však bola úplne iná. 

Neprehliadnite: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

To, že videl, že môj partner o mňa prestáva mať záujem, ho posilnilo v tom, povedať mi, že ho priťahujem a že po mne túži už dlhší čas, ale nemohol si to dovoliť. Priznám sa, že mi to veľmi lichotilo v ten moment a bolo to vzájomné. Sotva som sa ubránila. Vrátili sme sa z dovolenky a všetko išlo do starých koľají. Neviem, čo si mám o tom myslieť. Ani jeden z nás neurobil ten krok, že by sa rozišiel.