Presunúť na hlavný obsah

Muži, s ktorými si užijete dvojnásobný pôžitok zo sexu: Ženy prezradili, čo s nimi robili inak ako ostatní

Sex

Sú chlapi, ktorým sexuálny apetít koluje v krvi a bez toho, aby niečo povedali vedia, ako si získať ženu. V posteli potom znásobia to, čo sľubovali a že to stojí za to, vedia aj tieto ženy.

Majú charizmu a neboja sa hovoriť nahlas o sexe. Muži, pre ktorých je to dôležitá súčasť života a netaja sa tým. Ich posteľou prešlo možno veľa žien, ale to neznamená, že nedokážu byť verný len jednej. Aj oni majú city. V posteli však dokážu zázraky, po ktorých túži nejedna žena a práve to ich robí atraktívnymi aj naďalej. Z času na čas teda musia čeliť hrozbám milostného „trojuholníka“. 

Čítajte tiežAstrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Ženy sex s nimi jednoducho milujú

Sú muži, ktorí sa o sex môžu akokoľvek pokúšať a stále nič a potom sú muži, ktorým do postele skáču ženy samy a nemusia pre to nič urobiť. Vlastne musia, a aj robia. Aspoň podľa výpovedí nasledujúcich žien.

„Milujem, keď je muž v sexe tak trochu zvrhlý, ale v dobrom slova zmysle. Keď ho zaujíma, čo sexi si na seba oblečiem, keď mi hovorí, aké kostýmčeky sa mu páčia a očakáva, že budem robiť tak trochu role play. Obaja tak zájdeme za hranice a v sexe si dovolíme to, čo bežne nie. Je to príjemný kontrast plný vzrušenia, ktoré len tak nezažijete,“ hovorí Kika (29).

„Mám rada, keď muž otvorene prejaví záujem o ženu a nebojí sa dať jej najavo, že by s ňou chcel sex. Už len to je vzrušujúce a každej žene to zalichotí viac, než keď muž čaká, kým ho zbalí žena, čo je novodobý problém podľa mňa. Alfa samci sa vytratili a pritom väčšina mužov to v posteli fakt vie, aspoň ja som mala na to vždy veľmi šťastie. Každý, kto miluje uspokojovať ženu ústami, má šancu priviesť ju k dvojnásobnému orgazmu,“ pochvaľuje si Denisa (31).

Neprehliadnite: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

„Najlepší sex som zažila so ženatými, alebo rozvedenými mužmi. Zrelí muži vedia, čo v sexe chcú a sú oveľa viac vzrušení, hýčkajú si vaše telo. Milujú polohu na koníka a keď majú výhľad na ženské krivky. Rovnako sa nebránia, aby vám to robili a dokonale si užívajú pohľad na váš výraz tváre, ktorý ich rovnako vzrušuje,“ otvorene priznáva Alena (33).