Presunúť na hlavný obsah

Influencerka Elizabeth Uhliarová prezradila svoju beauty rutinu: Stojím si za tým, že menej je niekedy viac

Krása

Sympatická a akčná influencerka Elizabeth Uhliarová má absolútne bezchybnú pleť. Nás preto zaujímali jej beauty secrets a ona nám ich prezradila. Inšpirujte sa jej tipmi ako dosiahnuť krásnu a prežiarenú pokožku.

Skús sa opísať pár vetami...

Mám 25 rokov pochádzam zo Žiliny. Už ako 19 ročná som sa začala zaujímať o fashion a bavilo ma pekne sa obliekať, čo aj ľudí bavilo, kedže vtedy som aj začala nadobúdať viac sledovatelov na Instagrame.

Postupom času som sa začala viac venovať a zaujímať o beauty svet. Dva roky som pracovala ako manažér estetickej kliniky, kde si ma najskôr zavolali ako influencera na spoluprácu a následne som začala pre nich pracovať ako manážer estetickej kliniky v Žiline.

Spoločne sme rozbiehali kliniku, ktorá dodnes výborne funguje. Následne moja cesta pokračovala do DAY SPA (Inštitútu estetickej medicíny) v Bratislave. Popri tom som sa začala venovať marketingu zameranémo taktiež na beauty sféru. Už skoro dva roky si budujem niečo svoje, vo skvelej firme FARMASI, na ktorú nedám dopustiť, zmenila mi život a to doslova.

Denno-denne používam výrobky či na pleť, telo, vlasy, dekoratívku od nich. Môžem hrdo povedať, že mi zachránila vlasy! Myslím, že aj moja pleť vyzerá fresh. Svoj voľný čas najradšej trávim s priateľmi, parterom a našimi dvoma čivavkami.

Ako vyzerá tvoja beauty rutina ? 

Každé ráno keď vstanem, užijem všetky vitamínové doplnky. Následne je to vždy sprcha, v ktorej si vyčistím poriadne pleť krémovým alebo gélovym čistiacim gélom (dvakrát do týždňa robím peeling). Tým, že mám krátke vlasy, väčšinou si ich umývam každý deň (viem, že to nie je dobré, nuž, krátky účet je náročný ale milujem ho! ).

Čítajte tiež: Vitamín večnej mladosti, ktorý naša pleť potrebuje: Ak chcete bojovať so známkami starnutia, musíte to urobiť včas

Ďalej pokračuje tonikum a cela ranná skincare (sérum, očný, denný krém a samozrejme SPF !). Až po dokonale pripravenej pleti, začnem robiť make - up. Ja osobne mám rada prirodzenosť, preto je môj obľúbený produkt BB KRÉM.

Na čo nedáš v tomto smere dopustiť? 

Pre mňa naozaj obrovský základ je predpripravit pleť, nestačí denný krém… Následne si stojím za tým, že menej je niekedy viac...

Taktiež podkladová báza, bez nej sa ani nezačnem líčiť. Ako som spomínala BB krém od Farmasi je MUST HAVE nielenže má vitamíny obsahuje aj SPF a dá sa vrstviť. Naozaj vám krásne prekryje presne to čo má a nevyzeráte ako by ste na sebe mali omietku. 

Ktoré prosukty sú tvoje absolútne MUST HAVE ? 

Nechcem sa tu opakovať ale teda BB krém od Farmasi, denný krém Resurface a taktiež hnedá Doublelash špirála. Väčšina produktov v mojej kúpeľni, či už na vlasy, pleť, dekoratívka, telo sú od Farmasi. Pred rokom a pol som objavila túto značku a absolútne som sa zamilovala. Doslova veľa muziky za málo peňazí.