Presunúť na hlavný obsah

Najsexi oteckovia nášho showbiznisu: Kto patrí do kategórie lámačov sŕdc?

Slovenské celebrity

Títo muži patria rozhodne medzi najsexi oteckov v našom showbiznise. Stali sa miláčikmi žien, no oni už našli svoju spriaznenú dušu.

Marek Fašiang

Herec a podnikateľ Marek Fašiang si pozornosť žien získal najmä vďaka rodinnému seriálu Oteckovia. Sexi blonďák s modrými očami, očaril takmer okamžite nežnejšie pohlavie. A práve tento seriál sa mu stal tak trochu osudovým aj v súkromnom živote.

Prečítajte si: Vek je len číslo: Tieto známe páry sú toho jasným dôkazom a napriek väčšiemu rozdielu medzi sebou sú maximálne šťastné

Práve tam totiž stretol lásku svojho života, modelku Terezu, s ktorou sú už rodičmi rozkošnej malej princeznej Olívie. 

Braňo Deák

Sympatický a atraktívny herec Braňo Deák sa stal tiež v pomerne rýchlom čase rovnako miláčikom žien. Hoci má za sebou množstvo herckých úloh, takisto k tomu prispel vo veľkej miere seriál Oteckovia, kde stvárnil postavu sukničkára - právnika Alexa.

V súkormí je však úplne iný. Je šťastne ženatý a s manželkou majú dve rozkošné ratolesti. Syna Adama a dcérku Matildu. 

Adam Bardy

Bývalý člen čestnej stráže, model a herec Adam Bardy sa tiež bezpochyby radí medzi najsexi oteckov slovenského showbiznisu.

Neprehliadnite: Nová Miss Slovensko 2023: Táto blondínka získala najviac titulov, jej víťazstvo bolo nielen o kráse, ale aj o osobnosti

Vyzerá skutočne skvele, no jedho srdce si už pred rokmi získala pôvabná modelka Bibi. Majú spolu krásneho chlapčeka a rodinný život je niečo, čo ich oboch napĺňa, no zároveň s ním musia spojiť aj svoje pracovné vyťaženie.