Presunúť na hlavný obsah

Tieto známe mamy si porodili najlepšiu kamarátku: Majú ukážkový vzťah a skvele si rozumejú

Slovenské celebrity

Tieto známe krásky majú obrovské šťastie. Vo svojich dcérach majú najlepšie kamošky, bútľavé vŕby a už teraz sú si vzájomne veľkou oporou.

Soňa Müller a Ema

Skutočne výnimočný vzťah má charizmatická a sympatická moderátorka Soňa Müller so svojou dcérou Emou. Napriek tomu, že Ema zdedila známe priezvisko, v živote ide svojou cestou a dokazuje, že úspech sa meria vlastnými schopnosťami a hodnotami. 

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie nevesty leta 2023: Petra Blesáková ako femme fatale, romantická Krajčírová a neprehliadnuteľná pani Škriniarová

Autorka konceptu "Som bohyňa", píše pre najznámejší módny magazín, nahráva podcasty a žije v Paríži, kde si kariérny rast vyslúžila len vďaka húževnatosti a odhodlaniu. Aj napriek vzdialenosti to ich vzťah s mamou nenaštribilo, práve naopak. Sú si hádam bližšie ako kedykoľvek predtým.

"Mama má Emu, Ema má mamu aj kamošku aj bútľavú vŕbu aj parťáčku aj dvojičku aj pomocníčku aj všetko, čo potrebuje."

Ivana Christová a Daniela

Rovnako aj naša historicky prvá Miss Československa Ivana Christová a jej dcéra Daniela majú medzi sebou neuveriteľne silné, pevné a pekné puto. Nieleže si skvele rozumejú, pomáhajú si, ale majú aj rovnakú vášeň v beauty svete.

Tieto ženy si plnia sny, podporujú sa a sú tu jedne pre druhú v dobrom aj zlom. To, čo si medzi sebou vybudovali je nádherné a obdivuhodné!

Natália Selveková a Nikol

Jedna z našich najúspešnejších podnikateliek v beauty segmente, majiteľka prestížnych klinik krásy, Natália Selveková budovala biznis popri dcérke. Nikol vlastne rovnako s Envy rástla a v tomto svete sa odmalička pohybovala. Dnes je z nej pôvabná mladá dáma a s maminou majú skvelý vzťah. Stali sa z nich parťáčky, výborne si rozumejú, veľa sa spolu smejú, cestujú a spoločný čas si užívajú skutočne naplno.

" Je to výborná študentka, od 6 rokov profesionálne tancuje, študuje jazyky. Som na ňu úprimne veľmi pyšná. Keďže má veľmi podobnú povahu ako ja, vieme sa samozrejme aj parádne pochytiť. (smiech) Ale rozhodne je parťáčka. "

Neprehliadnite: Power couples slovenského showbiznisu: Tieto dvojice sú spolu šťastné cez 15 rokov

- Najčítanejšie -