Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 28.8.-3.9: Návrat k starým láskam či túžba po dobrodružstvách, záver leta bude naozaj pestrý

Zábava

Záver leta bude naozaj veľmi pestrý. Každé znamenie čaká nejaký zásadný prelom, ktorý podporí jeho ďalšie smerovanie.

Baran

Tento týždeň by ste si mali dávať pozor na pracovné komplikácie. Mohlo by sa totiž stať, že by ste si poškodili dobré meno a status. Preto všetko, čo urobíte si po sebe dôkladne skontrolujte. Vyvarujete sa zbytočným problémom.

'Čítajte tiež:  Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Býk

Rozhodli ste sa v živote začať sústrediť sami na seba a to sa podpíše najmä vo vzťahovej rovine. Zatúžite totiž po starých láskach, hoci doterz ste si stále hovorili, že nevstúpite dvakrát do tej istej rieky. V tomto u vás nastáva veľká zmena a posun. 

Blíženci

Tento týždeň by ste nemali podceňovať svoje komunikačné schopnosti. Ste nad vecou a vo veľkom sa budete utiekať k flirtovaniu. Túžite totiž po dobrodružstvách a vášni. Takýmto spôsobom sa k nej budete snažiť prepracovať.

Rak

Raci prežijú koniec prázdnin presne podľa svojich predstáv. Víkend bude naozaj zážitkový a pravdepodobne sa zoznámite s človekom, ktorý na vás bude mať veľký vplyv. A to rovnako v súkromí ako aj v pracovnom živote. Držte sa ho!

Lev

Skúste si tento týždeň vyhradiť čas pre seba a partnera. Naozaj vám to môže pomôcť upevniť puto medzi vami po všetkých stránkach. Potrebujete totiž vrátiť do vzťahu iskru a takto strávený čas vám môže mimoriadne pomôcť.

Panna

Konečne si upracete staré krivdy vo svojom vnútri a dočkáte sa spravodlivosti, po ktorej ste dlhý čas túžili. Ťažko ste sa totiž vyrovnávali s krivdami z minulosti. Teraz prežijete vnútorné odpustenie a to vás zároveň posunie celkovo na novú životnú úroveň. 

Neprehliadnite: Bola krásna a sexy, no pekne ma zneužila: Zobral som ju na služobku, no to som ešte netušil, čo sa v nej skrýva

Váhy

Čaká vás mimoriadne úspešný pracovný týždeň. Šťastie je v tomto naklonené na vašej strane  a váš nadriadený bude úplne nadšený vašimi výsledkami. Podarí sa vám totiž niečo, čo už dávno nikto nedokázal a budete patrične ocenení. 

Škorpión

V rodine vládne veľmi príjemná atmosféra a vy si to užívate. Toto bude pokračovať aj v tomto týždni. Tiež túžite po nových zážitkoch a zrejme sa vydáte na spoločný výlet, ktorý sa pre vás stane nezabudnuteľným. Upevníte si vzájomné väzby a pochopíte, čo je v živote najdôležitejšie.

Strelec

Veľký pozor si dajte tento týždeň na správanie k svojej polovičke. Môžete totiž v komunikácii prestreliť a poznačiť tým to, čo ste roky budovali. Skúste venovať viac energie do nejakého športu. Nielenže pomôžete svojmu telu, ale zároveň to značne pomôže aj vašej psychike. 

Kozorožec

Je pre vás typické, že sa do všetkého púšťate po hlave. Nie je to však vždy dobrá cesta a tento týždeň obzvlášť. Skúste teraz fokusovať svoju myseľ na umenie, verte, že vám to dokáže rozšíriť obzor a pomôcť na viacerých úrovniach. 

Vodnár

Finálny prázdninový týždeň pre vás bude naozaj aktívny. Budete sa v značnej miere realizovať v práci, kde už dlho túžite po povýšení. Tiež doma začnete aktívne pracovať na budovaní harmónie a pokoja, ktoré vám už celkom dlhú dobu chýbajú. 

Ryby

Tento týždeň budete mať naplnený láskou, po ktorej ste tak veľmi túžili. Milostné dobrodružstvá si skutočne vychutnáte na maximum. Len myslite na to, že sa nemáte vracať k tomu, čo bolo kedysi. Inak sa opäť dostanete vo vzťahu tam, kam nechcete. 

- Najčítanejšie -