Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na týždeň 14.8.-20.8: Kozorožci by sa mali viac venovať deťom a partnerovi, Ryby odpútať od negatívnych milostných zážitkov

Zábava

Nový týždeň sa bude viac-menej niesť v pozitívnom duchu aj keď je pravda, že niektoré znamenia by mali byť opatrnejšie, najmä čo sa vyslovených túžob týka. Pozrite sa, čo vás čaká.

Baran

Situácia v rodine nie je aktuálne najjednoduchšia, no najlepšie, čo môžete urobiť je zaťať zuby a vydržať. Nie ste práve hašterivý typ a teraz je čas to využiť. Snažte sa držať emócie pod kontrololou a všetko sa na dobré obráti.

'Čítajte tiež:  Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Býk

Nič v živote nenechávate náhode, všetko čo robíte máte vopred premyslené a tento týždeň sa vám to vyplatí. Dostanete veľkú šancu, ktorej by ste sa mali chopiť. Bude to síce výzva, no posunie vás to v živote veľmi ďaleko.

Blíženci

Zabudnite na škriepky, prestaňte sa rozčuľovať nad vecami, ktoré nedokážete ovplyvniť. Bude to síce náročný týždeň v práci, no doma sa vám bude dariť. Tam vás podržia najbližší a celkovo vám to pridá na nálade a pozitívnom myslení. 

Rak

Tento týždeň bude mimoriadne priať vašim profesným úspechom. Pocítite veľký rast, podporu okolia a vaši nadriadení konečne vašu snahu aj ocenia. Nezabúdajte však stále na sebe pracovať. Len tak dosiahnete všetko, čo ste si zaumienili.

Lev

Hviezdy vám odporúčajú dostať sa do harmónie, pokojového režimu a neriešiť. Jedine tak sa tento týždeň vyhnete katastrofám, ktoré by vám inak hrozili. Zabudnite na trápenia a otvorte sa novým možnostiam. 

Panna

Ste veľkou inšpiráciou pre svoje okolie. Či už v kariérnom alebo osobnom živote. Ak ste zamilovaní, bude sa to vyvíjať správnym smerom. Tí, čo sú single stretnú niekoho, kto ich charizmou očarí.

Neprehliadnite: Bola krásna a sexy, no pekne ma zneužila: Zobral som ju na služobku, no to som ešte netušil, čo sa v nej skrýva

Váhy

Hoci budete musieť vyriešiť niekoľko náročnejších situácií, nebude vás opúšťať úsmev na perách. Vaša dobrá nálada bude naozaj náklazlivá. Do čohokoľvek sa pustíte, nakoniec to dotiahnete do úspešného konca. 

Škorpión

Máte absolútne jasno v tom, čo od života očakávate a držíte sa toho. Čo sa však týka emocionálneho sveta, tam to až také jasné nie je. Nezahrávajte sa s citmi svojej polovičky, nemuselo by to skončiť happyendom. 

Strelec

Hoďte za hlavu všetky malichernosti, radšej sa venujte tým, na ktorých vám záleží. Tento týždeň by ste si mali upratať priority a uvidíte, že sa to pozitívne odzrkadlí vo všetkých oblastiach života. 

Kozorožec

Aj keď tento týždeň bude plný nečakaných udalostí, pôjde o mimoriadne produktívne obdobie. Správny smer naberiete najmä v profesnom živote, v súkromí by ste sa viac mali venovať partnerovi a rodine. Inak vás to môže neskôr nepríjemne dobehnúť. 

Vodnár

V spoločnosti priateľov sa budete cítiť skvele. Dokonca vás inšpirujú k zásadnej zmene a motivujú k niečomu zaujímavému. Avšak mali by ste si upratať finančné záležitosti, tam by vás nejaké veci mohli nepríjmne zabolieť.

Ryby

Na tento týždeň máte zásadnú výzvu - odpútať sa od negatívnych milostných zážitkov. To je niečo, čo vás dlhodobo ťahá dole a je najvyšší čas na zmenu. Sami to dobre viete, len doposiaľ vás brzdil strach. Zahoďte ho a napredujte. 

- Najčítanejšie -