Presunúť na hlavný obsah

Dve znamenia stretnú na konci mesiaca životnú lásku: Pre niekoho to bude nová známosť, iní vstúpia druhýkrát do tej istej rieky

Zábava

Koniec mesiaca bude mimoriadne láskavý k dvom znameniam zverokruhu. V oblasti lásky si naozaj prídu na svoje a užijú si chvíle ako z romantického filmu. Ste to aj vy?

Hovorí sa, že dvakrát nevstúpiš do tej istej rieky, no teraz je to o niečom celkom inom

Naozaj veľmi priaznivé a krásne obdobie čaká v závere augusta na dve znamenie horoskopu. Užijú si chvíle plné dobrodružstiev na vlnách lásky, povzbudenia aj prejavov intimity, po ktorých už dlhšie túžili. Hoci sa radia skôr do kategórie tých, čo nedávajú city najavo, teraz nastane zmena.

Čítajte tiež: 3 veci, kvôli ktorým o nás muži strácajú záujem a túžia po inej: Do náručia milenky ich ženú tieto elementy

Pochopia, že pokiaľ sa chcú posunúť v emocionálnej oblasti ďalej je nevyhnutné, aby našli vnútorný balance a prepojenie s vlastným JA. Naučia sa konečne prejavovať svoje túžby a nahlas povedať, čo chcú, čo sa im páči a čo naopak nie. To ich práve v rovine citov posunie oveľa ďalej, čo im pomôže v tomto výrazne napredovať.

Zahodia za hlavu nefunkčné vzťahy, čím sa im otvoria nové možnosti. Na niekoho čaká stará láska, pri ktorej pochopia, že je to tá osudová. Áno, hovorí sa, že dvakrát nevstúpiš do tej istej rieky, no teraz je to o niečom celkom inom. No a iní stretnú človeka, pri ktorom už po piatich minútach zistia, že toto je tá osoba, na ktorú dlho čakali. Vychutnajú si chvíle plné romantiky ako z filmu, dotykov, vášne a oddanosti, o ktorej dlhodobo snívali.

Neprehliadnite: Moja sestra ma celý život nenávidela: Po rokoch som sa dozvedela kvôli komu a dnes sa jej nečudujem

Niekedy je dobré počúvať svoj vnútorný hlas a intuíciu. Dokážu v mnohom pomôcť. Reč je o Rybách a Váhach. Práve oni sa majú skutočne na čo tešiť. Záver leta v láske rozhodne patrí im!

Veríte na osudovú lásku?

spolu hlasovalo 192 ľudí

Áno
144
Nie
48