Presunúť na hlavný obsah

Dovolenkový sex sa pre mňa skončil tak, ako som nečakala: Neznámy cudzinec dal môjmu životu nový rozmer

Partnerské vzťahy

Občas sa veci neskončia tak ako si ich naplánujeme. Svoje o tom vie aj Nela. To, čo prežila na dovolenke, poznačilo jej budúcnosť v značnej miere.

Nevedela som, čo tam budem robiť, ani čo ma čaká, ale cítila som, že je to správne rozhodnutie

Nela bola ženou, ktorá inšpirovala iných. Vždy sa veľmi snažila byť vo všetkom najlepšia, čo sa jej aj darilo. Bola úspešnou fotografkou a celý život išla za svojimi snami. Nikdy ju nič neodradilo. Azda aj vďaka tomu pracovala pre najprestížnejšie módne magazíny a usadila sa v Paríži.

Bol však typickou workoholičkou. Práca bola u nej vždy na prvom mieste a obetovala jej naozaj veľa. Dokonca aj časť svojho zdravia, keďže častokrát pracovala aj dvadsať hodín a spávala tak štyri. Ona však svoj job milovala. 

Mohlo by vás zaujímať: 10 pilierov stabilného manželstva: Čo by medzi dvomi nemalo chýbať, ak chcú spolu vydržať roky

Jej život sa však zásadne zmenil počas dovolenky, ktorú si po 5 rokoch dopriala. Vybrala sa s kamoškou na Sicíliu a rozhodla sa, že tentokrát si to užije. Všetko išlo podľa plánu, kým stretla Javiera. Bol to Grék žijúci na Bali a tiež sa sem vybral zrelaxovať. Slovo dalo slovo a skončili na drinku. Potom v hotelovej izbe a napokon spolu trávili viac času ako Nela s kamoškou, s ktorou sem prišla. 

"Šialene som sa do neho zaľúbila. Vyzeral skvele a sex s ním bol absolútne nezabudnuteľný. Bolo to celé vzrušujúce, nespútané a odvážne. Lebo to, čo som urobila následne, prekvapilo aj mňa."

Nie, Nela s Javierom nezostala tehotná ako by ste možno čakali. Len keď odchádzali zo Sicílie, nevrátila sa späť do Paríža, ale odletela s ním na Bali. Bolo to jej najspontánnejšie rozhodnutie v živote. Kvôli jednému týždňu sa rozhodla zahodiť celý svoj život v meste módy a vrhnúť sa do neznáma. 

"Nevedela som, čo tam budem robiť, ani čo ma čaká, ale cítila som, že je to správne rozhodnutie. Odvtedy prešli štyri roky a my sme stále spolu. Miestami to aj ja považujem za neuveriteľné. A čo sa v mojom živote zmenilo? Všetko - som uvoľnená, nežijem v strese a oveľa viac sa sústredím sama na seba."

Neprehliadnite: Pravidlá v manželstve, ktoré by ste mali porušovať: Áno, v týchto prípadoch je to žiadané!

Rozhodli by ste sa takto zásadne zmeniť svoj život aj Vy?

spolu hlasovalo 538 ľudí

Áno
166
Nie
372

- Najčítanejšie -