Presunúť na hlavný obsah

Z malého dievčatka sexi kosť: Dcéra Martina Nikodýma sa vo svete showbiznisu uchytila vo veľkom

Slovenské celebrity

Dcéra známeho a obľúbeného moderátora, Emma Lea sa vo svete showbiznisu pohybuje už nejakú dobu. A každým svojim pracovným prezentovaním dokazuje, že za tým, čo dokázala rozhodne nie je známe priezvisko. Vyzerá nádherne a má v sebe veľký potenciál.

Nádherná, talentovaná a pôvabná

Dcéra obľúbenej moderátorskej legendy - Martina Nikodýma, Emma Lea už dávno je nie malým dievčatkom. Dnes je z nej skutočne nádherná a sexi žena, ktorá sa snaží vo svete showbizisu preraziť len vlastným pričinením. Zabudnite na to, že by za jej úspechmi bolo známe priezvisko. To rozhodne nie. 

Čítajte tiež: Slávnosť ako na kráľovskom dvore: Dominika Navara Cibulková s manželom pokrstili dcéru Ninku

S tvárou bábiky, krásnou postavou je jasné, že to ani náhodou nepotrebuje. Už od strednej sa venuje veľmi aktívne modelingu, v ktorom je skutočne skvelá a precestovala vďaka nemu veľa miest. No našla sa aj v herectve. Vidieť ste ju mohli aj v nejakých videoklipoch a popritom všetkom stihla nafotiť aj konceptuálnu sériu fotiek pre ikonickú umelkyňu Máriu Švarbovú.

"Milujem spoznávať nových ľudí, a vďaka modelingu mám tých možností neúrekom. Vďaka tomu, že som v agentúre už celkom dlho, tak ma to naučilo väčšej samostatnosti a väčšej zodpovednosti nad samou sebou. Najviac si asi vážim, že môžem byť súčasťou nejakého úžasného projektu, a vidieť celý ten proces od začiatku do konca. Byť s tými ľudmi, a trochu sa od nich aj naučiť," prezradila v staršom rozhovore pre nás.

 

Mladučká kráska rada fotí, má veľký cit pre estetično a veľmi skoro pochopila, čo je v živote dôležité. Sama sa raz vyjadrila, že práve vo fotke sa našla a je to pre ňu skvelá forma relaxu a sebarealizácie. Čomu by sa však chcela v budúcnosti venovať? 

"Čomu by som sa v budúcnosti chcela venovať je ešte veľmi vo hviezdach, no mám koníčky, ktoré ma bavia a rozmýšľala som aj nad ich štúdiom. Obidvaja rodičia fotili/fotia a ja som mala tú super možnosť zdediť výbavu po nich a určite aj nejaké znalosti. Baví ma fotografia a po čase ma začalo baviť byť nie len pred kamerou, ale aj za ňou. Uvedomila som si, že je to výborná príležitosť, pretože ak sa chcem stále zlepšovať pri fotografovaní, tak ako inak ako byť pri tom naživo, a učiť sa od maestrov, s ktorými som mala aj tu možnosť fotiť."

Neprehliadnite: Natália Germani porodila: S manželom sa tešia z bábätka, ktorému vybrali netypické meno

 

"Takisto by som rada tieto dve veci, modeling a fotografiu spojila dokopy a využila ich obidve naplno. No stále si nie som vôbec istá, či to je to, čo práve chcem robiť. Skôr sa stále hľadám a dúfam, že v niečom sa uchytím." 

- Najčítanejšie -