Presunúť na hlavný obsah

Anjelská tvár a sexi telo: Diana Klamová vyzerá neskutočne a žne jeden úspech za druhým

Slovenské celebrity

Jemná, nežná, pôvabná a veľmi pracovitá. Modelka a herečka Diana Klamová sa v pomerne krátkom čase stala naozaj známou a žne jeden úspech za druhým. Nám je jasné, že toto je len začiatok a budeme o nej ešte veľa počuť.

Éterická víla s prirodzeným talentom

Táto žena pôsobí ako hotový anjel. Jej krása je priam éterická. Vyzerá skutočne nádherne, má skvelú figúru, sexi telo a okrem toho je aj mimoriadne talentovaná a úspešná. Vo svete modelingu sa pohybuje roky a vďaka tejto profesii precestovala svet. No v poslednom čase sa našla aj v hereckej sfére. 

Čítajte tiež: Slávnosť ako na kráľovskom dvore: Dominika Navara Cibulková s manželom pokrstili dcéru Ninku

Jej pracovné nasadenie je obdivuhodné. Je známa tým, že jej nechýba odvaha, odhodlanosť a veľká dávka profesionality, ktorá sa snúbi s pokorou. K herectvu ju priviedol práve modeling a pamätať si ju môžete najmä z obľúbeného markizáckeho Pána Profesora, či ako doktorku Grétu Blanárovú z jojkárskej Nemocnice. 

Pri jej výkonoch len ťažko uveriť tomu, že herectvo nikdy neštudovala. Na pľaci je ako ryba vo vode a treba uznať, že talent jej rozhodne nechýba. Má v sebe veľký potenciál a my sme si isté, že o nej budeme ešte veľa počuť.

Neprehliadnite: Natália Germani porodila: S manželom sa tešia z bábätka, ktorému vybrali netypické meno

Keď sa totiž spojí krása, inteligencia a prirodzené nadanie je to tým najlepším mixom pre úspech. Aj napriek tomu, že je na výslní, zostala sama sebou a na nič sa nehrá. Diana dokonale reprezentuje mladú generáciu modeliek a herečiek, ktoré majú priority správne upratané. Klobúk dole!

 

- Najčítanejšie -