Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 8.7.-14.7.: Letná sezóna plná romantiky, ale aj zaujímavých vyhliadok na nové začiatky

Zábava

Letná sezóna sa rozbehla vo veľkom a prináša so sebou množstvo romantiky, ale aj vyhliadok na nové začiatky. Kto si tento týždeň užije pohodu a kto by si mal dať pozor na určité situácie?

Baran

Tento týždeň pocítite prírastok energie. Mars, vaša vládnuca planéta, sa zosúladí s Jupiterom, čo prináša sebadôveru a odhodlanie. V práci budete nezastaviteľní, úlohy budete riešiť s chuťou. Vo vzťahoch buďte trpezliví, dobré veci si vyžadujú čas. Cez víkend sa pripravte na nával emócií. Neignorujte ich, objímte a učte sa novým veciam. Niekam vás to posunie.

Býk

Tento týždeň sa zlepšujú vaše komunikačné schopnosti. Vyjadrite sa jasne a budete vypočutí. Finančne sa vyhýbajte impulzívnym výdavkom, šetrite na budúcnosť. V láske buďte otvorení a úprimní. Váš partner oceňuje vašu zraniteľnosť. Okolo víkendu sa zamerajte na starostlivosť o seba. Dajte si pauzu zaslúžite si to. 

Mohlo by vás zaujímať: 3 znamenia zverokruhu, ktoré randia najradšej v noci: Tieto na denné rande len tak ľahko nedostanete

Blíženec

Blíženci, váš spoločenský život tento týždeň iskrí. Venuša zdobí vaše vzťahy, robí vás očarujúcimi a príťažlivými. V práci žiari vaša kreativita. Verte svojim inštinktom. V oblasti zdravia uprednostňujte cvičenie a vyváženú stravu, počúvajte svoje telo. Tento víkend si oddýchnite s priateľmi a relaxujte.

Rak

Rak, tento týždeň je kľúčová rovnováha. So Slnkom vo vašom znamení vyžarujete pozitivitu. Sústreďte sa na úlohy, ale nepreťažujte sa. Oddych je tiež životne dôležitý. V láske vyjadrite svoje city jasne. Vaša úprimnosť posilňuje putá. Finančne sa vyhýbajte rizikovým investíciám, šetrite kvôli stabilite. 

Lev

Vplyv Merkúra vyvoláva u vás zvedavosť. Naučte sa niečo nové, môže to prospieť vašej kariére. Vo vzťahoch buďte trpezliví a chápaví, nedorozumenia sa vytrácajú s komunikáciou. Finančne sa vyhýbajte impulzívnym nákupom, šetrite na zmysluplné ciele. Tento víkend sa znova spojte s rodinou, ich podpora je neoceniteľná.

Panna

Panna sa tento týždeň zameriava na prehlbovanie spojení. Venuša vo vašom intímnom sektore zlepšuje váš romantický život. Buďte otvorení a dôverujte svojmu partnerovi. V práci je spolupráca kľúčom k úspechu. Spojte sa a sledujte, ako projekty prekvitajú. Zo zdravotného hľadiska počúvajte signály svojho tela, v prípade potreby odpočívajte. Užite si tento víkend príjemný deň doma. 

Váhy

Váhy, vašou témou tohto týždňa je rovnováha. S Merkúrom vo vašom partnerskom sektore je komunikácia s vaším blízkym bezproblémová. Buďte pozorní a chápaví. V práci majte poriadok, vaše úsilie nezostane bez povšimnutia. Čakajú vás tiež nové priateľstvá.

Škorpión

Tento týždeň vás vedie intuícia. Dôverujte svojim vnútorným pocitom, vedú k múdrym rozhodnutiam. V práci presadzujte svoje nápady, sú cenné. Neváhajte prevziať vedenie. Vo vzťahoch buďte trpezliví, porozumenie prehlbuje väzby. Finančne sa vyhnite zbytočným výdavkom, skúste sa zamerať sa na úspory. Cez víkend sa rozmaznávajte, sebaláska je nevyhnutná.

Strelec

Váš spoločenský život prekvitá. Venuša zvýrazňuje váš šarm a uľahčuje vytváranie nových spojení. V práci sústreďte vaše odhodlanie na niečo dôležité, to sa vám vyplatí. Zo zdravotného hľadiska uprednostňujte pohyb a výživné jedlá. Pracujte najmä na vnútornej spokojnosti. 

Kozorožec 

Tento týždeň vyzdvihuje vašu kariéru. Ortuť vo vašom pracovnom sektore zdokonaľuje vaše zručnosti. Hovorte o svojich nápadoch, pričom vo vzťahoch buďte trpezliví a chápaví, láska časom rastie. Finančne plánujte do budúcnosti, základom je šetriť rozumne. Tento víkend sa venujte koníčkom, je to skvelý odbúravač stresu.

Vodnár

Aktuálne žiari váš dobrodružný duch. Mars poháňa vašu túžbu po nových zážitkoch. Cestujte, ak môžete, ak nie, preskúmajte svoju lokalitu. V práci zapôsobí na kolegov vaša kreativita. Neváhajte predviesť svoj talent. Vo vzťahoch buďte spontánni, prekvapte svojho partnera. Cez víkend si oddýchnite a načerpajte nové sily, telo to potrebuje.

Ryby

Venuša zvyšuje váš šarm a robí vaše vzťahy lepšími. Vyjadrite svoje pocity otvorene, posilňuje to puto medzi vami a vašou polovičkou. V práci spolupráca prinesie úspech. Spojte sa a sledujte, ako vaše projekty prekvitajú. 

Neprehliadnite: 3 najkompatibilnejšie znamenia zverokruhu pre šťastné manželstvo: Títo ľudia sú na neho predurčení